Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt közületek olyan, aki...

Van itt közületek olyan, aki tartós párkapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
23 éves budapesti egyetemista vagyok. Férfi.

2014. márc. 22. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
:D
2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 22. 19:50
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen, de fiatalabb vagy nálam.
2014. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ki hogy gondolkodik. Ismerőseim érettebbnek tartanak az átlagnál.
2014. márc. 22. 19:58
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


73/N

2014. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem vagyok meleg.
2014. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó-mondani sokmindent lehet :P
2014. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Összetör szívek háza ez ba@dmeg, jó helyen jársz!
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
összetört
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ha már összetört szívek háza... :


Hát eddig 2 komoly kapcsolatom volt, mind kettő tovább tartott mint fél év - az egyik majdnem 2 évig - a harmadik komolytalan volt, és 1 évig szenvedtem mellette én hülye. De ez van, ha egyszer valakit megszeretek, életem végéig tudnám szeretni, csak lenne ez kölcsönös... :( Nagyon kivagyok idegileg, mert nagyon régóta vágyom a rendes, normális lányra, Nőre, akivel tényleg testileg, lelkileg harmóniában lehetek... Fent vagyok randivonalon, előfizetéssel, de voltam fent előfizetéssel love-n is. Előfizetés nélkül sok helyen voltam - szívküldi, badoo, párom, love, startrandi, stb... de mivel komoly, és tartósat szeretnék, ezért válogatok. És a mai lányok sajnos elriadnak attól, ha valaki nagyon - akár élethosszig tartó - tartós kapcsolatot keresnek. Megkaptam már azt is, hogy "túl szép, hogy igaz legyen, amit írtál" és itt meg is szakadt az ismerkedés... na frankó... és itt jön az alapvető probléma, az, hogy az emberek bizalmatlanok. Bulizni nem megyek. A visszafogott szolid összejöveteleket szeretem. :) És különben is, disco-ba hogy ismerkednék, ha a másik szavát nem hallom? Na persze ott a nonverbális kommunikáció - tapi, simi, ágybaugri - van... :) persze, ez szép és jó, de csak akkor, ha egy jó ideje már kialakult az erős lelki kötelék. Utcán leszólítani valakit? Snassz. Merthogy: ha akkor megadja a számát, akkor bennem lenne a félsz, hogy ha nekem ilyen könnyen megadta az elérhetőségét, másnak is megadja ilyen könnyen. Noha összetörték nem egyszer a szívem, nem változtatnék a múlton, mert tanultam belőle.

2014. márc. 22. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!