Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van már hogy...

Nagyon elegem van már hogy mindenki folyton belémtapos, bántanak lelkileg, hogyan viseljem ezt el?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárkivel megpróbálok összebarátkozni, mindig megutálnak, ha egy iskolatárs akkor meg még pletykálkodni is elkezdenek rólam. Interneten meg csak elneveznek mindig mindennek, sose elégedettek velem, mindig mindenkinek van valami baja velem.

Annyira elegem van már, hogy mindenki belémtapos, egyszerűen totál érzéketlenül bánnak velem az emberek, mindegy nekik, hogy mennyire bántanak meg, csak ők legyenek boldogak.

Nem bírom már tovább, hogy folyton bántanak, elegem van, beleuntam, mit tudnék tenni ellene?

És ezekmiatt már olyan dolgokat hoznak ki belőlem, amiért aztán akik kedvesek velem azok is megutálnak.


2014. márc. 23. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Van Tóth Gabinak egy nagyon jó és találó dala, amelynek a refrénjét (és a többi sorait is) ajánlom figyelmedbe:


Elég volt, hogy folyton vádolsz,

feldúlt szívem nem rád vár.

Hát felejts el,

majd mással játszol,

késő most meg bánd.


Elég volt, már nem kell átkozz.

Rejtsen el a távolság.

Én leléptem,

már másra vágyom,

bárhogy fáj.


Én is ugyanebben szenvedtem éveken át, nagyon igazságtalannak tartottam, pedig én nem bántottam és kritizáltam unalomból és piszkáló szándékkal senkit sem.

Vésd jól a fejedbe: Mindenkinek, ismétlem: Mindenkinek joga van a Boldogsághoz és ahhoz, hogy jól érezze magát! Ennek érdekében Neked kell lépned vagy jobbra, vagy balra és nagyon erősen szelektálnod azt, hogy kivel állsz szóba és kivel nem, kit engedsz közel és kit nem.

A tiszta lelkedet tartsd meg örökre. Biztos lehetsz benne, hogy a hasonlóan igaz emberek meg fognak találni téged :).

2014. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ardee válasza:
100%
Ne aggódj lesznek igaz barátaid. Nem kell hogy mindenki szeressen. Lehet hogy nekem sincs túl sok barátom,de ők teljes szívből szeretnek. Az ilyen embereket keresd.
2014. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ilyen helyzetben mint te de valahogy kezd a forró dühből amolyan jeges, hideg ellenszenv válni. Nem szítanak bennem haragot. Már. De az anexiety meg visszajött szóval minden összezsugorodott egy apró zavaros információkupaccá. Neked csak azt tudom ajánlani hogy mivel nagyon nehéz nem meghallani ha sértegetnek akkor acélozott lélekkel vágj vissza. Kultúrált mégis fenyegető. Ha ki kell önteni a szíved akkor mi itt vagyunk. Sok szerencsét! :)
2014. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!