Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nevetek vagy mosolygok...

Ha nevetek vagy mosolygok valamin szörnyű bűntudat kezd gyötörni! Ilyenkor fájdalmat okozok magamnak. Nem tudom megtenni hogy nem, mert olyan mintha viszketne valamim. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Ezen okokból kifolyólag próbálok minél többet szomorkodni és egyedül lenni hogy ne legyen jókedvem.

Ez körülbelül 1.5-2 hete kezdődött el(hogy fájdalmat okozok magamnak).

A folyamat valahogy így volt:

volt egy viszonzatlan szerelem nem rég,a lényeg hogy a lány úgy bántott meg hogy nem is tudott róla(ezt nem szeretném részletezni)nagyon magamba roskadtam,eleinte még csak szomorúság volt,aztán jött egy-két nevetés vagy mosoly a részemről,ez oké volt 1-2 napig de azóta ha nevetek vagy jó a kedvem akkor pár helyen megvágom az alkarom(nem mélyen) vagy valami hasonló.

Bocsánat ha rossz a téma,jobbat nem találtam.

14/f



2014. márc. 26. 19:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És mielőtt ezzel piszkálnának,nem vagyok mazochista.
2014. márc. 26. 19:03
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem értem az egészet.Azaz a sztori világos, de minek vagdosod magad?Vagy miért érzel bűntudatot, ha boldog vagy?És egyáltalán mi köze van ennek az egésznek a lányhoz?

De egyébként teljesen mindegy, a lényeg, hogy sürgősen hagyd abba, mert ostobaság, amit magaddal művelsz.

2014. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+magam


Ne haragudj, de rohadt unalmasak vagytok már a karotok karcolgatásával, meg a világfájdalmatokkal 13-14 évesen. Tegnap is kiírtad már ezt, mit akarsz, mennyit sajnálgassunk még?

2014. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

lehet hogy zavarosan írtam.

A lánnyal kezdődött minden,és a bűntudatot fájdalommal tudom elűzni.A bűntudat meg nem tudom mitől van..

2014. márc. 26. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát azt én sem, merthogy te nem csináltál semmit.

De mondom, hagyd abba, mert marhaságot csinálsz.Ha minden ember elmenne vért adni, valahányszor bűntudata van, akkor a kórházak arra hívnák fel a figyelmet, hogy túljelentkezés van, ne jöjjön senki.

Tehát lesz még bűntudatod, de ezzel sosem fogod tudni megoldani, amit most csinálsz.

2014. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nem tudom megállni hogy ne tegyem?
2014. márc. 26. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

nagy problémák,önsajnáló 14éves tököstől:D

ez a vagdosás is nagyon nagy divat lett,találsz másik csajt ember,és ha lehet vegyél vissza az önsajnálatból.

2014. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

menjetek a francba!

a sok menősködő köcsög miatt kapom én is a sódert!

2014. márc. 26. 19:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább bűntudatot kelthetsz benne ezzel. Emiatt már lehet bűntudatod. De innen messziről bármilyen lazább személyiségzavar lehet, vagy simán csak alulszocializáltság, esetleg gyerekkori bántalmazás rendkívül feldolgozatlan maradványa.
2014. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
77%
HAGY FEL EZZEL, FELESLEGES CSELEKEDETT, TALÁN UNATKOZOL? INKÁBB ÖRÜLJ, HOGY TUDSZ NEVETNI... NEVESS AMENNYI JÓL ESIK, MERT EGY INGYEN VAN MÉGHOZZÁ A BOLDOGSÁG, A SZERETET...
2014. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!