Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el azt, hogy,...

Hogy fogadjam el azt, hogy, ha le is fogyok akkor sem fog semmit változtatni a szociális életemen?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptembertől fogyókúrázom, eddig 40 kg-t fogytam és már most lóg a hasamon és a karomon a bőr. Még legalább 20 kg-t szeretnék fogyni, hogy végre 100 kg alatt legyek.


December környékén rengeteg önbizalmam volt a leadott kilók miatt, azonban a lógóbőr láttán ismét teljesen rám jött a félelem, hogy sosem lesz normális külsőm. Ebből adódóan sosem tudom majd levetkőzni teljesen az ebből adódó gátlásaimat.

Az egész tinédzser korom magányosan töltöttem a túlsúlyom miatt, erre fel még ez is. Januárban töltöttem be a 20. életévemet és az eddigi életem egy totális nulla idáig. Nincsenek normális tinédzser kori emlékeim, nincsenek barátaim. Egyszer sem voltam eddig nyaralni, több mint 4 éve nem voltam strandon.


Plasztika szóba sem jöhet, mert rengeteg pénzbe kerülne, a TB támogatás pedig kilőve.


Mit csinálják? Törődjek bele, hogy ezt osztotta az élet és ne is akarjak normális fiatalként élni? Keressek más célokat?


2014. márc. 30. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2014. márc. 30. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, ha már úgyis magányos vagy, aztán legyen egy jó munkád, amivel keresel annyit, hogy ki tudd köhögni azt az egymillát a műtétedre.
2014. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"amivel keresel annyit, hogy ki tudd köhögni azt az egymillát a műtétedre."


Amint ki tud köhögni ennyi pénz, akkora már nem lesz szüksége a plasztikára.

2014. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy testileg kevésbé esztétikus ember is élhet teljes életet. Nem fogok hazudni, párkeresés terén nyílván nehezebb dolgod lesz, de ezt nyílván te is tudod. De ez se bukott ügy. A szociális élet nem kinézet, hanem hozzáállás függő. Ha elfogadod magad, fogsz találni olyanokat, akik szintén elfogadnak.


Ha a ledobott kilók nem adnak elég önbizalmat, kezdj el eddzeni is, ha nem akadályozza a fogyókúrád.

Ha ez se segít, és sehogyse tudsz megbékélni magaddal, akkor bizony kapard össze azt a pénzt a műtétre.

2014. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Armin Porter válasza:

Értelmesnek tűnsz. Próbálj meg elsősorban korrekt karriert kiépíteni és ne törődj a lógó tejeszacskókkal, majd rendbe jön. Csinálj az életben mindent olyan elhivatottsággal, mint a fogyókúrádat. Hidd el találni fogsz magadnak valakit 10 éven belül, aki igazán szerencsés lesz, hiszen neked esélyed sincs valakit a külsőddel megfogni, ezért kedvesnek, gondoskodónak és hűségesnek kell lenned. Éreztesd majd ezeket az erényeidet és biztos nem maradsz egyedül. Fel a fejjel, le a hájjal!


ui.: Gyúrjál sokat, hogy fölösleg helyett izom legyen rajtad és akkor a bőröd se fog annyira lógni.

2014. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!