Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van meg remeny? Leszek en meg...

Van meg remeny? Leszek en meg valaha szerencses boldog ember?

Figyelt kérdés

Evek ota szerencsetlen vagyok.Hiaba szeretnek vmit az nem jon ossze...


Szerettem volna 10,11 evig parkapcsolatot nem jott ossze...

baratokat is az se jott ossze...Maganyos vagyok...

Palyakezdokent eleg csunyan kirugtak a munkahelyemrol...


Depivel kuzdok...


Rengeteget tettem magamert,pszichologusok,siker konyvek,imak,pozitiv gondolkodas.Eddig az ima meg a pozitiv gondolkodas segitett a legtobbet...Tapasztalat:Rovid tavon nagy siker aztan hatalmas siker es pofara eses... :(


Valaki tud vmi segitseget?


Koszonom! :)



2014. ápr. 2. 18:08
 1/8 anonim válasza:
Az eleve jó dolog, hogy a magányod miatt nem hagytad el magad, sőt, próbáltál fejlődni és sokat foglalkoztál magaddal. Szerintem írj egy listát, amin az összes jótulajdonságod szerepel, legalább 30-40et mindenki össze tud szedni (magam sem hittem, hogy nekem sikerülhet, aztán amikor betelt az A4-es papír, nahát azt a boldogságot sok embernek kívánom :) ). Olvasd el lefekvés előtt és ébredés után, és ha mindig így kezded és így fejezed be a napodat, szép lassan a környezetben lévő emberek is észreveszik milyen boldog és magabiztos vagy. És ha elindul a sikersztori, lassan mint egy mágnes, bevonzod a munkát a szerelmet és a szerencsét. Szóval kitartás, és tartsd a jó szokásodat, a pozitív gondolkodást, és az imákat, ha úgy érzed, ez segít a legtöbbet! :)
2014. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves vagy? Mi a munkád ami nem jött össze?
2014. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pozitív gondolkodást legtöbb ember félreértelmezi és nem tudja valóban használni hogy mit is jelent az. Olvasd el Kassai Csilla - 5ről a 6ra könyvét vagy ilyen hasonló könyveket, és az segít.


vagy esetleg ez http://www.youtube.com/watch?v=DOA_tBJTx5g

2014. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. :) A jo tulajdonsagaim mar ossze irtam...


Mint irtam egy ideig hasznal a pozitiv gondolkodas meg ima aztan jon a pofara eses... :(



Miert ertelmeznem rosszul a pozitiv gobdolkodast?

2014. ápr. 3. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy értelmezed?
2014. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

en igy ertelmezem:


amiben csak lehet meglatom a jot:magamban es masban is.a jot varom,remenykedek.ezen kivul rendszeresen leirom,h szerencses vagyok meg amit szeretnek,elkepzelem jo erzessel es sokat gondolok ra.azert h ez megvalosuljon...

2014. ápr. 3. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarlak bántani, kérdező, de nagyon el vagy tévedve. A szerencsés, boldog emberek nem az ölükbe hullva kapják a szerencséjüket, hanem keményen megdolgoznak érte. A pozítív gondolkodás, a sikerkönyvek meg az ima mit sem érnek. Sőt csak időt és energiát vonnak el a tényleges problémák megoldásától. A sikeres ember körülnéz, felméri a lehetőségeit, kitűz egy célt, aztán azt tűzön vízen át véghez viszi. Nem áll meg olvasni, pozitív gondolatokkal tömni a fejét, és főleg nem istentől várja a segítséget, hanem összeszorítja a fogát és teszi a dolgát.
2014. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Miqvel!


Nem tudom ki beszelt Neked itt arrol h az olembe hullva varom a megoldast..Sok mindent tettem eyen kivul is,de bizony egy konyv elolvasasa es az olvasottak alkalmazasa is a kuzdes es teves kategoria...

2014. ápr. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!