Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig kihasználnak, becsapnak?

Figyelt kérdés
Ha nagy ritkán közel kerül hozzám valaki és azt hiszem,barátra találtam,a gatyámat,az utolsó falatomat neki adom,de a végén mindig csalódok. lehet,hogy az a baj,hogy túl odaadó vagyok? Pár hónapig volt egy nagyon jó barátom,sokat segítettem rajta,de ahogy kezd kilábalni a bajból,már nem vagyok fontos neki.

2014. ápr. 3. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Mert naiv vagy és hiszékeny. Ezeket fogd úgy fel, mint jeleket az univerzumtól, hogy itt az ideje felnőni.
2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet tanulj meg, hogy senkinek nem adunk semmit, hacsak nem éves barátságról van szó!

Lehet ha adsz 500ft neki, akkor vissza adja, de később nem valószínű hogy az 1500-öt is kérés nélkül megadja.


Ma az utolsó embert sem vinném a maradék 1liter benzinemmel sehova, ha csak nem ad egy ezrest..

21F

2014. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez kedves és naiv. Én is olyan voltam mint te. Ne bízz az emberekben, én még a legjobb barátaimban sem bízom, vagyis az egyikben igen de még ő sem tud rólam mindent.
2014. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!