Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lettem ilyen?

Miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek és odavagyok érte, ő is értem. Az iskolában régen mindig én voltam az osztály egyik "középpontja", mindenki velem akart barátkozni. Most, hogy sportolói pályafutásom komolyabbra fordult, többszörös országos bajnok lettem, és sokkal többet tanulok (szín 5-ös, eddig is az voltam) és nem a gép előtt ülök azóta a fiúk teljesen kiközösítettek. Suliban szinte senki sem szól hozzám. Állandóan "világvége" hangulatom van, próbálok mosolyogni de sosem sikerül, állandóan úgy érzem hogy mindenki utál és egymagam vagyok. Bármilyen csoportmunka volt a feladat eddig egyedül csináltam a kiszabott 3-4 fő/csoport helyett. Itthon állandóan a sírásvágy kerülget, gyakran sírok is és reszketek. Magányosnak, elhagyottnak érzem magam.Szerintem lelki sérült is lettem.

2014. ápr. 24. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Talán túl terhelt vagy nagy benned a megfelelési vágy amit a többiek talán fölöslegesnek vesznek vagy talán épp úgy jön le nekik mintha vmi feltűnési viszketettséged lenne. A lényeg szerintem próbálj meg kicsit háttérbe maradni és majd felfigyelnek rád vagy nem. De simmiképp ne erőltesd hogy mások felfigyeljenek mert a végén még. azt hiszik elképzelt vagy.
2014. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem eroltetem, magasan szarok mar a regi "baratok" fejere.
2014. ápr. 24. 16:20
 3/5 Firedoom ***** válasza:

keress egy kedves megerto embert es beszelgess vele, a spichiatert nem ajanlom.

Lenyeg, hogy megertsetek egymast, ne legyen bunko, nem kell hogy egy velemenyen legyetek mindenben, de beszelgessetek hetkoznapi temakrol es DOBD EL A PESSZIMIZMUST

2014. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól még, hogy te nem kockulsz délutánonként, hanem hasznosabb dolgokkal töltöd az idődet, semmivel nem vagy rosszabb tőlük.. Tanulsz, építed a jövődet, ők pedig nem elég érettek ahhoz, hogy ezt felfogják.. Hasonló helyzetben voltam én is egy pár hónappal ezelőtt, kerestem új barátokat és arra gondoltam, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy van egy szerető barátom ( neked barátnőd)!Kitartást, és fel a fejjel, minden rendben lesz! :)
2014. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem lehet hogy ővelük van a baj, és nem teveled?

Iskolát, vagy osztályt váltani esetleg?

Lehetnének az iskolán kívül is barátaid, ismerőseid...

2014. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!