Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy gyerekes anyukaként...

Egy gyerekes anyukaként hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam, de úgy érzem, h soha nem fogadnak már így el
2014. ápr. 25. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem egy képet priviben, leirod az elképzelésedet, elvárásaidat és majd meglátjuk!
2014. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha #1 nem jön be, akkor ide is küldheted ugyanazt.
2014. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Viselkedj normális nőként. Nehéz, de olyankor próbáld meg "kikapcsolni" a gyerekedet. Ha működik a kémia, a gyerek nem akadály. Csak bátorság!
2014. ápr. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
rakd le apánál,mamáéknál egy estére a gyerkőcöt,menj el szórakozni(persze ne discoba).mehetsz pl bálba.ott is sok szingli férfi szokott lenni,ismerkedj,stb.tudom könnyű mondani de hidd el beválik.fel a fejjel :)
2014. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én egyedülálló anyukaként chat-en ismerkedtem meg a jelenlegi férjemmel :) és már a 2 hetes közös gyermekünk is itt fekszik mellettem :)) magadban kell először is eldöntened, hogy amit gondolsz az butaság... hidd el a gyermek nem probléma ha két ember megszereti egymást... nem a gyerek az akadály, csak az hogy te merj nyitni és máshogy gondolkozni.. :) ha ezt érzik rajtad, hogy ezen görcsölsz, közelíteni se fognak hozzád, mert érződik, hogy valami nincs rendben :) sok sikert! :)
2014. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megváltoztatod a gondolkodásmódodat.
2014. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös semmiből nem tanul :)

minden kapcsolátába szül egy gyereket :) még nem jött rá, hogy azzal ugyan nem tartja maga mellett a férfiakat :) majd legközelebb kétgyerekes egyedülállóként is ilyen optimistán álljon hozzá :) Nem értem, minek pakolta tele smileykkal a mondanivalóját, de igyekszem az ő szintjén maradni :) :)

2014. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves 7-es azért mert te úgy gondolod 2-szorra nem találhatja meg az ember az élete párját, csak sajnálni tudlak :) nem... nem szültem a mostani házasságomban... örökbe fogadtuk a kisfiúnkat... már házas voltam amikor a lányom megfogant.. nem a terhesség miatt házasodtuk és bármily hihetetlen számodra a volt férjemmel a mai napig nagyon jó, baráti a kapcsolatunk :) jelenlegi férjemmel is évek óta együtt vagyunk és elég komoly döntés és várakozás előzte meg a fiúnk érkezését... de te ezeket nem értheted, mert elég besavanyodott lehetsz ha úgy gondolod ha az első kapcsolata nem jön össze akkor onnantól az ember húzza le magát... ;) és igen mosolygok mert boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban élek olyan ember mellett, akitől nem félek hogy magamra hagy valaha is :P :)
2014. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát hogy eljársz tornára, vagy táncra heti kétszer, nem?
2014. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerencsés alkat vagyok, mert a szülés nem nagyon látszik meg rajtam. (sajnos a cicimet azért megviselte a szoptatás...), de igen tornázok.


Én egy kicsit úgy érzem, h nehéz olyan férfit találni, aki szereti, és teljesen elfogadja más gyerekét... Én anyaként, ha egy elvált gyerekes apával hoz össze az élet, sajátom ként tudnám szeretni az övéit.... de nő vagyok.

sajnos sok kapcsolatom azon bukik meg, h fiatalos vagyok, és amikor elmondom (már az elején), h van egy fiam, nem fogadják el, és kereket oldanak... Mindig az a válasz, h a külsőmből nem gondolták volna.

De az ilyen alakoknak nincs is helye az életemben, mert felszínesek...

2014. máj. 30. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!