Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy ez változz...

Mit csináljak, hogy ez változzon? Vagy csak várjak szeptemberig?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejéről. Most végzek gimnáziumban, és nagyon magányosnak érzem magam. Sőt már emiatt rossz is a kedvem nap mint nap.

Gyakorlatilag minden egyes napomat egymagam töltöm, senkivel nem beszélek, csak az iskolában. Ez kezd már nagyon frusztrálni.


Sajnos 8.-os koromban 'magával ragadott' a számítógép, és -hát a mai nyelvezettel élve- kocka lettem, holott azelőtt mindig megvetettem az ilyet. Ez egy hülye internetes játék miatt történt...

Emiatt nem alakult ki baráti köröm, pontosabban egyben sem vagyok benne.

Tavaly óta próbálok ezen változtatni, de sikertelenül, nem nagyon tudok ellene mit csinálni. Vagy ha tudnék is, nem tudom hogyan. Próbáltam találkozni pár emberrel iskolán kívül is, de attól még utána ők nem hívtak, nem érdeklődtek.


Ugyanígy tavaly óta (itt volt valami fordulópont :D) elkezdtem edzeni, hogy kitöltsem valamennyire az időt amit számítógépezésre használnék. Ezzel elmegy naponta 2-3 óra, de már előre félek, hogy mi lesz nyáron. Ugyanis a nap többi órájában semmit nem tudok magammal kezdeni.

Elszoktam járni sétálni a városban (kisvárosban élek), de igazából attól is csak rossz kedvem lesz, mert csak én sétálok egymagam, mindenki más párban, csoportosan.


Volt 1-2 barátom akikkel találkozgattam, de nekik vannak más barátaik is, és most vannak már barátnőik is, és így már egyáltalán nem találkozunk.

Volt nekem is barátnőm, de szakítottunk, és onnantól kezdve már azok az emberek sem hívtak soha, akikkel így ismerkedtem meg.


Azon gondolkoztam, hogy megpróbálom kibírni(muszáj lesz) ezt a pár hónapot szeptemberig, és aztán majd egyetemen új lappal indulok.


2014. ápr. 27. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem várj szeptemberig, addig legalább nem sérülsz, ha továbbra is elutasítanának a többiek.

De ennyire biztos vagy benne, hogy felvesznek? Vagy netán éltanuló vagy?

2014. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Éltanuló nem vagyok, de azért mindent megteszek.

Abban szinte biztos vagyok hogy felvesznek, mert a második helyre elég alacsony a ponthatár.

2014. ápr. 27. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
merre felé laksz?
2014. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen egyetemre mész? Hány éves vagy?
2014. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csongrád megyében, és 18.

De nem is válaszoltok a kérdésre :D

2014. ápr. 28. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit, vagy csatlakozz idősebbekhez, ne a saját korosztályodhoz. Menj el nyáron dolgozni, ott nagy többségében nem a korosztályoddal fogsz találkozni.

Ha nagyváros lenne, írhatnám, hogy biztos van egy csomó más fiatal is, akikkel haverkodhatnál, de mivel kisvárosban élsz, így csak ők maradnak, akik csak egymással foglalkoznak, mint látható.

A kicsit idősebbektől még többet is lehet tanulni, mint a hasonló korúaktól, több hasznod származna az ilyen kapcsolatokból.

2014. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!