Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen ember válik egy ilyen...

Milyen ember válik egy ilyen gyerekből?

Figyelt kérdés
Akivel nem foglalkozna eleget,megverik,leszidják,csúfolják,alig dícsérik,olyanokat mondanak neki h jobb is lenne ha inkább eltűnne, ha szomoru nem kerdezik meg tole mi a baja,megszegyenitik,a bajban nem áll mellé senki sem (es ezt mind a szulei mondják a gyereknek)
2014. máj. 3. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ezt pontosan megmondani. Mindenkire másképpen hatnak ezek a dolgok. De a legvalószínűbb, hogy önbizalom hiányos lesz. Lehet, úgy fog kijönni, hogy pont a sérelmei miatt figyelni fog mások érzelmeire és nem bánt senkit. Viszont, amire nagyobb a lehetőség, hogy a saját baja miatt, másokat alázz meg. Nem lehet tudni ezt. De az biztos, hogy ha ilyen nevelésben részesül, ott lesznek bajok.
2014. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) #1-nek az első fele igaz rám, nem bántok senkit. Sokat vagyok szomorú és önbizalom hiányos is. De határozottan olyanná változtatott, és megerősítettek a velem történtek, amilyen szeretnék lenni. :) Remélem segíthettem. 17/f
2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, a szüleim velem konkrétan jól bántak és normálisan igyekeztek felnevelni, de rajtuk kívül körülbelül mindenki bántott, csúfolt... amit csak akarsz.


Milyen ember lettem? Depressziós, szociális fóbiás, szorongok állandóan és önértékelési zavarom van. Volt már öngyilkossági kísérletem és valószínű, hogy nem az volt az utsó. Igazából azok a dolgok, amiket leírtál az esetek nagy százalékában oda vezetnek, ahol én is vagyok most jelenleg.

2014. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én velem is is bántak/bának

most is a félévi bizim átlaga 4.5 lett semi dicséret csak anyi hogy lehetett volna jobb is . testvérem meg jött haza a kemény 3 as biziével , oh kislányom milyen ügyi voltál

és ez csak 1 példa de 1-2 naponként van ilyen nálunk


az iskolába mindenkivel kedves vagyok , mindenkivel úgy viselkedek ahogy ö is velem , csak annyi hogy néha felidegesedek mindenen és akkor mindenkivel bunkó leszek .

meg egyedül érzem magam de ha nagyon sírhatnékom van akkor oda megyek valamei lány osztálytársamhoz és megölelem .

2014. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!