Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek magatokat már ugy...

A világ legjobbja kérdése:

Éreztétek magatokat már ugy hogy nem törödik senki veled és ki taszitótt vagy, , te törödsz másokkal és nem kapod vissza és etöl megtört és depressziós leszel ezt érzem én is: tanács?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és ugy érzem senki nem foglalkoznak velem,ki használnak és nem szeretnek, ki taszitottnak érzem magam gyógymód sokszor ezért nem akarok élni több mint 1 és fél éve érzek igy nem tudom miért!!!!!!!!!!! :( :( és sokszor sírok,, de nem segit senki nem érdekli senkit az érzelmeim mert érzelmes vagyok sajnos!

2014. máj. 9. 21:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Keress egy vidám barátnőd magadnak. Olyan fajtát aki nem csak panaszkodik. Próbáld észre venni az élet jó dolgait. Sok van. Tegyél érte, hogy szeressenek. Ha mosolyogsz, vissza mosolyognak, és már ettöl is jobban fogod magad érezni. De ha igazán azt szeretnéd, hogy szeressen valaki, válalj gyereket. Ha törödsz vele, ö fog a világon a legjobban szeretni.
2014. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!