Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Mi a velemenyetek arrol hogy nem akarok tartozni sehova sem?

Figyelt kérdés
Tehat annak orulnek a legszivesebben ha nem lenne csaladom, rokonjaim meg senkim, mert ugy erzem hogy korlatoznak es fuggok toluk, es ha nem lennenek vegre szabad lehetnek...
2014. máj. 11. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindig tartoznál valahova, mert az emberiség része vagy, többféle közösség tagja.

Például:

a család

a város

az ország

férfi /nő

iskola

munkahely


Az ember társas lény, és a közösség úgy működik, hogy a szabályokat betartják.


Keress egy lakatlan szigetet, akkor nem kell senkihez igazodnod, csak saját magadhoz.

2014. máj. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Úgy érzem, nem akarok tartozni sem a családba, sem a falui közösségbe, sem az országhoz, sem a környezetemhez. Nem tudom, miért van ez, de én mindig is elég különc ember voltam kicsi korom óta.
2014. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Utolso, Te mennyi idos vagy?

2014. máj. 11. 12:40
 4/10 Andrea Henrietta válasza:

Nem tudom, hogy pontosan mi okozza ezt, denekem is volt hasonló periódusom. Hosszú hónapokon (najd' 2 éven keresztül) rosszul voltam ha emberek közelébe kerültem. Nem bírtam huzamosabb ideig a családommal egy légtérben lenni, az utcán is idegesített ha csak elment mellettem valaki. Én ezen az állapoton alapos lelki elemzéssel és egy kutyával sikerült túllépnem. Meg kellett találnom a pontot, hogy miért is gyűlölök mindenkit, ninden ok nélkül. Ha ezt megtalálod és "orvosolod" akkor könyebb lesz az együttélés.

És nem azt akarom mondani, hogy mindenképp inkadrálódj társaságokba. A különcséggel nincs semmi baj, sőt, olykor még pozitív tulajdonság is lehet, Viszont meg kell találni az egyensúlyt. Mér csak azért is, mert bármennyire is szeretnéd elkülöníteni magad, nem fog sikerülni. mindíg, mindenhol körbe leszel véve emberekkel... ez van. Túl sokan vagyunk, és túl kicsi a világ

2014. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

18/F vagyok, az a problemam a csaladommal hogy elter a vilagnezetunk.

Ok a rendszer reszei, tokeletes rabszolgak, es velem is ezt akarjak tenni, hogy alljak be a sorba, persze ok csak jot akarnak nekem, de nem veszik eszre hogy mennyire manipulalva vannak mindenfelol... Es ezt mar rohadt nehez elviselnem hogy ilyen emberekkel kell egyutt elnem...

2014. máj. 11. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy a rendszer részei? Mert nap mint nap eljárnak dolgozni, hogy eltartsanak többek közt téged? Mert ha igen akkor sajna rossz hírem van, előbb utóbb neked is be kell állni a sorba. Nem lehet úgy talpon maradni hogy bezárkódsz a 4 fal közé, mert sehova nem akarsz tartozni. Akkor készülj fel rá hogy előbb utóbb az utcán végzed. Tartozni igen is kell valahova. Más nem egy munkahelyi közösségbe.
2014. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem így értem. Például egész nap nyavajognak, hogy nekik ilyen szar a helyzetük meg ilyen rossz, ahelyett hogy változtatnának rajta, vagy legalább megpróbálnának változtatni, csak bámulják a tv-t, meg siránkoznak. Az egészségükkel is komoly gondjaik vannak, és szedik a sok káros gyógyszert, és hisznek a modern orvostudományban, mintha attól függne mindenük, mikor rengeteg alternatív gyógyászati módszer is van, nemhogy annak adnának egy esélyt, minthogy a sok méreggel tömnék magukat, pl. a táplálkozásukon sem képesek változtatni. Tehát ez alatt azt a negatív gondolkodást értettem. Meg minden szarért aggódnak, amiért nem is kéne, és még sorolhatnám.
2014. máj. 11. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

És a változtatásra van tipped? :) Tudod mondani mindent könnyű, de megvalósítani már más kérdés. Ha a munkájuk rossz és mást szeretnének pl ahhoz át kellene képezni magukat, az meg plusz pénz (nem kevés), na meg idő.

Vannak továbbá olyan betegségek amiken már csak az erős gyógyszerek segítenek.

Ne szidd őket, én azt mondom. Ha életkorodat tekintve nem is, azért még gyerek vagy, nem tudod hogy sokszor milyen nehéz az élet.

2014. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kéne velük foglalkozni, ők már úgy sem fognak változni. Csak az a baj, hogy elér az ő mocskuk engem, és hatással vannak rám, mert azért ahogy gondolkodnak eléggé lehúznak és mindennap elbasszák a jókedvemet...
2014. máj. 11. 16:52
 10/10 Merszike válasza:
Szia, én nagyon megértem a problémádat, mert én mindig azt éreztem, hogy nem jó családba születtem bele, sosem éreztem magam oda tartozónak. Lelkibeteg, depressziós, elvált anya, alkoholista, zugivó, lesüllyedt apa, önző-egoista testvér. Mindig fel voltam háborodva, hogy miért hozzájuk kellett mennem.
2017. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!