Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt Gyakorikérdéseken miért...

Itt Gyakorikérdéseken miért nem lehet levelezni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik nyitottak lennének a beszélgetésre idegenekkel, szóval ha megkérdezem belemennek a levelezésbe. De aztán mégis tök egyoldalúvá válik az egész előbb-utóbb, én irkálok, kérdezgetek, a másik meg kb. semmit se érdeklődik felőlem, vagy maximum visszakérdez néha.

Ennek mi az oka, hogy belemennek, aztán meg ez van?


2014. máj. 11. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
De lehet. Csak nem mindenkivel. Mivel valaki hamarabb megunja a beszélgetést, főleg, hogy nem is ismeri igazán a másikat, azt se tudja, hogy néz ki, hány éves, rosszabb esetben, hogy fiú egyáltalán, vagy lány. És nem túl bizalmas így, nem? Vagy hirtelen rájön, hogy nincs is értelme beszélgetni olyan hülyeségekről, mint amiről addig beszélgettek, aztán inkább nem irkál többet. Ennyi.
2014. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

unatkoznak és kell nekik az elfoglaltság ideig óráig.


"megunja a beszélgetést, főleg, hogy nem is ismeri igazán a másikat, azt se tudja, hogy néz ki, hány éves, rosszabb esetben, hogy fiú egyáltalán, vagy lány."


Pont az lenne a beszélgetés lényege, hogy megismerje a másikat.


"És nem túl bizalmas így, nem?"


Nem kell pin kódot, telefonszámot, lakcímet elárulni, és a többi dologról miért is ne lehetne beszélgetni?

2014. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is írogatott sok ember (bár én nem is kértem), és nem is válaszoltam nekik, mert egyszerűen hidegen hagy, hogy egy tök ismeretlen, és valószínűleg antiszociális (mert a nagy százalékuk azért keres ilyen oldalon barátokat, mert a való életbe nem tudnak) emberrel csevegjek. Másrészt ki is bukik a legtöbbnél, hogy miért nem megy nekik az ismerkedés élőben sem. Lehet mondani hogy bunkó vagyok, de ez az igazság.
2014. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azert, mert a 10-bol 7 embernel a nagy levelezesben kiderul,h egy bunko, skizofren, es a levelben elkezd mocskolodni.

Egyebkent hogyan kell atallitani, h ne tudjanak privat uzenetet kuldeni?

2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Onnan, kedves ablak, h egyik levelben erdeklodik, masikban meg az anyadat szidja es azt ecseteli, h trancsirozna fel.

Nem valaszolok privatra, feleslegesen irkalsz, ha akarsz vmit, ird ide.

2014. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan is akad aki miután megtudta hol élsz( külföld), mivel foglalkozol, stb, utánna nem jelentkezett többet, nyilván irigységbõl. Irigy emberekre nincs szükségem, privátban általában külföld témakörben írok és kész
2014. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andrea Henrietta válasza:
Ez nagyon nagy mértékben emberfüggő. Van aki nehezen nyílik meg, és van aki egyszerűen csak nem akar idegeneknek beszámolni a saját dolgairól. Én viszont a másik csoportba tartozom, ami sokkal ritkább. Idegeneknek könyebben megnyílok, és sokszor őszintébben beszélek, mert nem tartok attól hogy rossz véleménnyel lesznek rólam. Nem zavar a véleményük, mert valószínüleg úgysem találkozom velük soha (többé). De nagyon kevés ilyen ember van. És nemcsak ezen az oldalon, hanem úgy amúgy az életben.
2014. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van itt egy debreceni informatikus 28 éves pedofil Máté aki a 13-16 éves szűz lányokra bukik.Vigyázni kell vele.
2014. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tapasztalataim alapján, megpróbálom helyén kezelni a full ismeretlen, anonym személyekkel való kommunikálást. Sajnos itt mindenki azt mond amit akar, így aztán semilyen semélyes jellegűt nem osztok meg senkivel, mondhatni bizalmatlan vagyok. Nekem kell a személyes kontakt ahhoz, hogy megtudjak nyílni bárkinek is, persze ehhez még kell egy bizonyos szimpátia is.

Persze a találkozásra soha nem kerül sor, addigra mindenki talál jobb elfoglaltságot.

2014. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!