Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálhat az, akinek a...

Mit csinálhat az, akinek a társaságára senki se kíváncsi?

Figyelt kérdés

Szóval hiába próbál beszélgetni akárkivel is, senki se kíváncsi rá kb. A beszélgetések egyoldalúak, a másik többnyire röviden és unottan válaszolgat csak, és később magától sose keresi a társaságát.

Mi lehet az ilyen emberrel a baj, és mit csinálhat?


2014. máj. 13. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az előadásmóddal van gond.. alapból unalmas az egész beszélgetés.. keress könyveket ilyen... .hááát..

Nos én a Casanova titkokat ajánlom, abból tudsz úgy megtanulni beszélni, (meg mást is), hogy az csak na! :)

2014. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz társaságban vagy? És ezért hiszed, hogy veled van a baj? Kikről van szó? Munkahelyi környezet, vagy iskolai? Miről szoktatok általában beszélni?
2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfoglalja magát egyedül.
2014. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, mert még magaddal se tudsz kapcsolatot teremteni, nemhogy másokkal.
2014. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát tedd ÉRDEKlődőbbé őket, legyél csinosabb, hívd meg őket egy sörre, legyél tagja a focicsapatnak, tudjál az érdekes rendezvényekről, érdekes emberekről, érdekes témákról.
2014. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!