Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet ismerkedni 40 felett?

Deliverance kérdése:

Hol lehet ismerkedni 40 felett?

Figyelt kérdés
Az Anyukám 44 éves és elvált. Nem sokszor mondja ki, de magányos, ez látszik is rajta. Szeretnék neki segíteni, de elakadtam. Milyen lehetőségek vannak ismerkedésre? Neten nem akar, szórakozóhelyekre pedig nem jár el. Van ötletetek, hogy hol tudna találni egy olyan társat, akivel boldog lehet? Annyira megérdemelné! 17/L

2014. máj. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

pl.

[link]

2014. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elmegyek vele meginni egy kávét, aztán hogy mi lesz majd kiderül.

28f ez ne ijesszen meg.

2014. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keressen valami őt érdeklő hobbit. Pl. kirándulásokat gyakran szerveznek, és olvastam, hogy sokszor középkorúak mennek inkább, mint fiatalok.


Vagy menjen tánciskolába fejleszteni a tudását, és ott megismerhet valaki. Vannak senior tanfolyamok.

stb

2014. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Valami oka biztos van, hogy nem hajlik az ismerkedésre. Szerintem ebbe ne ártsd bele magad, csak akkor, ha ő kéri a tanácsodat.
2014. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!