Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítséget kérek! Mit csináljak?

Segítséget kérek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken valami sportnap volt a suliban,de csak a gimnazistáknak. Mi 7. osztályosok vagyunk, és a sportnap miatt, elmaradt a tesi, ami utolsó előtti óra volt. Így az én osztálytársaink felültek a suli sportpályájának a lelátójára és nézték a meccset. Én és a barátnőm pedig kicsit messzébb álltunk az udvaron és hülyültünk, vices fényképeket csináltunk. Jött a rajzóra, ami utolsó volt, már be volt csengetve, mikor a b-ből odajött egy lány és szólt, hogy a tanárnő azt üzente, hogy menjen be az egész osztály, mert hanem igazolatlant kapunk. Ezt megmondta az osztálynák is, akik azt hiszem nem figyeltek rá. Mi ketten bementünk rajzórára, senki más, a többi osztálytársunkat, pedig beírta igazolatlanul. Hétfőn mikor jöttünk suliba, hát persze, hogy letámadtak minket. Hogy miért mentünk be rajzórára, mert ha nem ment volna senki be órára, akkor nem ír be. (Ezt a tanárnő megmondta személyesen nekünk, hogy akkor is igazolatlant kapott volna mindenki.) És most ki vagyunk közösítve,mint ha mi tennénk arról,hogy őket beírták. De most, hogy elkövettük azt a hibát, számukra ez egy hatalmas hiba, minden dolgot, ami nekik nem tetszik velünk kapcsoltaban, a szemünkre hánnyák. Kitalálják, hogy cigizünk, és ilyen hülyeségeket. Ma nem tudom, hogy véletlen volte, de a fejemnek csapta az ajtót az egyik fiú, és röhögött rajta, az összes fiú. Nekem meg az volt a szerencsém, hogy a mosdóba épp ott volt a barátnőm, éa kibírtam a mosdóig, hogy ne sírjak. Mondjátok mit tegyek? Ha vissza szólok, akkor megismétlik azt a mondatot, és úgy csinálnak, mintha sejp lennék,pedig ez nem igaz. Segítsetek kérlek. Köszönöm a válaszokat! Puszi: egy 13 éves lány

2014. máj. 19. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Annak fiúnak csak gratulálni tudok, aki rácsapja egy lány fejére az ajtót. Idővel itt az tanév vége, és a primitív barmok találnak új primitív dolgokat, amikkel eltudják szórakoztatni csökött fantáziájuk unott peremét. Ez ellen a kollektív támadás ellen sok mindent nem tudsz tenni, de ne aggódj, jövőre szerintem senki nem fog ezzel foglalkozni.

16/F

2014. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,menjetek oda az osztályfőnökhöz és "6 "szem közt meséljétek el ezt az egész történetet....ha nincs hatása,vagy esetleg még durvábbak lennének veletek,akkor vonjátok be a szülőket is!!
2014. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

#2, ha árulkodnának, azzal csak még inkább kiközösítenék őket véleményem szerint.

2014. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok :) Én is erre gondoltam,de néha muszáj olyat kockáztatni ami talán reménytelen....mert attól rosszabb nincsen ha egy egész osztály megy neki 2 embernek aki tehetetlen velük szemben...és hát a pedagógus lehet talál egy olyan megoldást ami békét szülhet....meg nem árt ha egy felnőtt is tud a dologról,ne érezzék a primitív agyukkal,hogy nincs következménye a dolgoknak!


Meg nálunk bevált: alányomat folyamatosan "bántották" a suliban és sokáig nem szólt senkinek..majd amikor szólt nem történt semmi,nem hagytam annyiban és hát ügyet csináltam belőle...lett is sok bocsánat kérés....

2014. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
7%
Hát így járnak a vitringyerekek..
2014. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet az árulkodás. Az emberek általában nem szoktak nagyon sok ideig dühösek lenni, max. egy hétre saccolom és elfelejtik az egészet. Addig is nyilván rossz lesz nektek, mert nem tehettek az egészről, de legalább kettesben tudtok beszélgetni. Természetesen ha valki direkt a fejedre csapja az ajtót akkor már szólni kell az osztályfőnöknek, de azért ennyire csak nem parasztok. Ha valamelyikőjüknek egyáltalán vissza tudtok szólni, akkor higgadtan mondjátok el neki, hogy nem tehetettek az egészről, mindenképpen mindenki be lett volna írva igazolatlannak, mert a b-s lány elmondta, hogy szólt, tehát mindenkinek tudnia kellett arról, hogy meg van tartva az óra.
2014. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de utolsó válaszoló: már próbáltam szépen elmondani nekik, hogy nem tettünk semmi rosszat, de nem halgatnak meg, azt mondják, hogy hazudunk, pedig ez az igazság. Amúgy ma elég sok bántó dolgot mondtak ránk, ezért kicsúszott a számon, hogy még élveztem is nézni a sok igazolatlant.
2014. máj. 19. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyeneket mondasz azzal nem fogod megkönnyíteni a saját helyzetedet. Pár nap múlva abba fogják hagyni, csak arra vigyázz, hogy ne szítsd őket, mert akkor nem fogtok jól kijönni belőle.
2014. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De télleg véletlenül mondtam el.
2014. máj. 19. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Bántanak még?
2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!