Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utál mindenki engem?

Miért utál mindenki engem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szó szerint semmi társaságom nincs. Minden közösségből kitagadnak, akár interneten van akár az életben.

Akikkel megpróbálok barátkozni elfordulnak tőlem, talán akikkel közös hobbim van azokkal valamennyire jobb a helyzet, de mások mind elfordulnak tőlem, minél előbb le akarnak rázni.

Úgy érzem semmi értelme az életemnek, mindig utálni fog mindenki. Meg pletykálnak is rólam egyesek szerintem.

Mit lehetne tenni?


2014. máj. 25. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
18/F
2014. máj. 25. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy irigyek rád, a sok középszerű ember nehezen fogadja be az olyat akit valamiért erősebb személyiségnek érez, lehet ez külső vagy belső adottság, ne vedd magadra, ezek gyenge jellemű emberek
2014. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Abban is lehet igazság, amit az előttem szóló írt, de nem biztos, hogy mindig a gyenge jellemek utálnak. Ezt mi innen nem tudhatjuk, elképzelhető, hogy valakiket tényleg idegesítesz. Lehet, hogy nem is veszed észre, hogy néhol nem tartod be az alapvető viselkedési szabályokat. Talán minden jó szándékod ellenére, rosszul tanultad meg ezeket. Hadd írjak egy saját példát:


Kiskamasz koromban ha az egyik osztálytársam a másiknak panaszkodott valamiről, akkor én lazán közbe mondtam a saját jó tanácsomat. Hiába a jó szándék, ez akkor is bunkóság. Te mit éreznél? a legtöbben ezt gondolják teljesen jogosan: "Mit ugat bele, semmi köze hozzá!"


Na de belepofázás helyett lehet így is csinálni: "Elnézést, hogy közbe szólok, mivel itt ülök mellettetek nem tudom nem hallgatni miről folyik a szó. Ha elfogadsz tőlem is egy jó tanácsot, szerintem ........ kéne tenned"


Gondold át ezt is.

2014. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bukor Peti ***** válasza:
azért utálnak, mert biztos rendes vagy. de ha valaki hirtelen jóba akar veled lenni nagyon vigyázz,nehogy kihasználják a jóságodat. erről sokat tudnék mesélni
2014. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem utállak, igazából senki se érdemli meg hogy kitúrják akárhonnan, anélkül hogy megismerjék hogy mit miért tett például. Tudnék erről mesélni, de a lényeg az, hogy ne add fel, ha gondolod próbálhatok tanácsot adni, de ahhoz bővebb leírás kellene a helyzetről, például hogy mi az amiért szerinted ez történik (szokás, tulajdonság, akármi), vagy ha konkrétan nem is tudod, akkor egy olyan dolog amit például mindig csináltál azokkal/azok közelében akikkel próbáltál barátkozni? Nem lehet hogy valaki mindennek elhord azoknál az embereknél?
2014. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy egyszeruen olyan a szemelyiseged, hogy nem bir senki hosszabb tavon elviselni. Ugy beszelsz, ugy gesztikulalsz, ugy vitazol. Ismerek en is ilyen embereket.


Ha mindenhol, minden kozossegben ez a vegeredmeny, akkor egyertelmuen benned van a hiba. Esetleg meg kellene probalnod jobban megismerni magad, es javitani azokon a tulajdonsagaidon, amiket nem szeretned benned az emberek.

2014. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!