Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság? 16l

Öngyilkosság? 16l

Figyelt kérdés

9 hónapja teljesen egyedül vagyok. 7 hónapja vagyok depressziós. itthon mindig a megaláztatást kapom csak, kezdem azt érezni, ennek sosem lesz vége és nem bírom tovább. mióta eszemet tudom, ez megy. a szüleim sokszor oktalanul sértegetnek, holott én mindent megteszek, hogy büszkék legyenek rám. nem tudom kivel megbeszélni a gondjaim, nincsenek barátaim...

napokban gondoltam öngyilkosságra, tudom, szánalmas, de nem tartok más lehetséges megoldást..

mit gondoltok, mi mást tehetnék?

16l.



2014. máj. 31. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgess Velem. Írsz?
2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne válaszd a halált, onnan már nincs visszaút. Fiatal vagy még, ne dobd el magadtól az életed.

Ha nincs kivel megbeszélned a gondjaid, nekem nyugodtan írhatsz :)

2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne tegyél ilyet! Írhatsz privátot, megbeszéljük, de senki nem érdemli meg, hogy a szörnyű körülmények miatt eldobja az életét..:/


Remélem még időben írtam, megértem ha nem bízol meg bennem, de ha szeretnéd beszélgethetünk, nekem szokott segíteni ha megbeszélem valakivel.

2014. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Ettől nem fogod magad jobban érezni, de pár évet még bírj ki amíg önálló/önellátó nem tudsz lenni. Sztem akkor lehetőséged nyílik sok mindenre, és nem fogod azt érezni h ez megoldás bármire is.
2014. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

most képzeld el hogy 40 év múlva a gyereked feltalálja majd a rák ellenszerét

ha öngyilkos leszel hogy tehetné ezt meg?

ha magad miatt nem is de az összes leszármazottad miatt érdemes kitartani, mind1 mit tesz veled az élet

megéri

2014. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Deliverance ***** válasza:
91%
Nem létezik örökos rossz. Várj még, meg fogod találni azt, amiért érdemes lesz élned. Ne dobd el az életet, annyi szép dolog vár még rád!
2014. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

és addig...? elegem van már mind otthoni körülményekből, mind az egyedüllétből

én megpróbáltam mindent már tényleg nem tudom, mégis mit kezdhetnék

2014. máj. 31. 19:49
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

A 90 évedből leéltél 16-ot. Ezzel nem sok tapasztalatot szereztél még, nem hiszem, hogy semmi nem érdekel, vagy hogy nincs semmi, amit szeretnél végigcsinálni. Legalább legyél jobb a szüleidnél, és juss tovább, mint ők. Feladni a legkönnyebb, azt bárki meg tudja csinálni, de kitartani és fejlődni már nem sokan képesek.

Szóval keress valamit, ami eltereli a figyelmed a családi bajokról.

2014. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

Tarts ki.

Ennyi idősen én is hasonló gondokkal küzdöttem,az akkori barátom elhagyott, kiket barátaimnak neveztem, magamra hagytak, nem ment a tanulás, különc voltam az iskolában. Rontott a helyzeten, hogy a szüleim alkoholgondokkal küzdöttek, és mindig én voltam az, akin spóroltak, hogy legyen vodka a spájzban.

Félreértés ne essék, nem sajnáltatni akarom magam, ezek megtörténtek, és kész. Amit ebből ki akarok hozni, az az.hogy sosem szabad föladni. Tudom, hogy néha pokolian nehéz, de hidd el, mindig, mindig megéri továbbmenni, ls küzdeni.

Gondolj arra,hogy alig két év, érettségizel, és szabadulhatsz.

Kitartás!

2014. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy kis beszélgetés, biztatás segít, akkor írj:)
2014. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!