Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nincs közös témám...

Nekem miért nincs közös témám az emberekkel?

Figyelt kérdés

Egy nem valami mozgalmas, kifejezetten unalmas életű 18/F vagyok, és vágyok az emberek társaságára, hogy beszélhessek velük. Csak ez sose jöhet létre, mert unják magukat a társaságomban, valakik feszültté is válnak. Nem tudnak az emberek miről beszélni velem, és én is hamar kifogyok a témákból, ha másokkal beszélek.

Ez miért lehet így nálam? Másoknál hogyan van mindig valami téma?

Még ha valami közös hobbi van, többnyire akkor is így történik.


2014. jún. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos ez velem is így van, de ha kifogyok a témából. El kezdek poénkodni és hülyéskedni, mindig jönnek ezek után a témák :D Próbáld ki te is.
2014. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ekkor szoktam kérdéseket feltenni, az életéről, munkájáról stb. Előnye, hogy ő majd beszél helyetted és még az érdeklődésed is pozitívan hat.


Aztán ugyanezekre te is "válaszolhatsz", ha ő már elmondta.

2014. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert unalmas vagy. Azon pedig könnyen segíthetsz. Élj mozgalmas életet, szórakozz, csinálj valami érdekeset.
2014. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2014. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Élj mozgalmas életet, szórakozz, csinálj valami érdekeset.


magyarul a mozgalmas életet élő, szórakozóhelyeken sokszor megforduló, érdekes dolgokat "csináló" emberek az érdekes emberek? van még mit tanulnom ezek szerint

2014. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy csak szórakozóhelyen lehet szórakozni?

Igen, sok mindent kell még tanulnod.

2014. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném a válaszom:


"magyarul a mozgalmas életet élő, szórakozóhelyeken sokszor megforduló, érdekes dolgokat "csináló" emberek az érdekes emberek? van még mit tanulnom ezek szerint"


Igen, gondolom nem meglepő, de az érdekes dolgokat csináló emberek az érdekesek, nem pedig az otthon ülő, társaságtól elzárkózó remeték.

2014. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

no, én nagyon szeretem a bölcs embereket, úgyhogy már le is raktam a kalapom, és figyelemmel hallgatlak


milyen érdekes dolgokat csinálni emberekről van szó? pár példát, ha mondanál, mester

2014. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!