Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok egyedül elmenni...

Szoktatok egyedül elmenni valahova, programot csinálni?

Figyelt kérdés

Igazából itt nem olyanra gondolok, hogy pl: elmentek reggelente futni egyedül hanem olyanra hogy pl elmentek-e egyedül moziba vagy értitek ilyen speciálisabb programokra.

Én múzeumba szeretnék menni, de félek hogy nagyon furcsa lesz egyedül, vagy esetleg megnéznek hogy miért mászkálok egyedül :S De nincs senki akivel elmehetnék :S

Ti csináltok olyan programokat amikre nem megy el veletek senki? Vagy minden programhoz van társaságotok?


2014. jún. 12. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Előadáson, könyvbemutatókon voltam régebben egyedül.

Moziba, színházba, koncertre, stb. nem mennék.

De a múzeum szerintem pont olyan, ahova simán lehet menni egyedül, anélkül, hogy furán néznének rád.

2014. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon magam alatt vagyok még kocsmába is megyek egyedül. Jól elbeszélgetek a csapossal. De egyébként sokszor szoktam egyedül moziba menni ha van rá pénzem, kirándulni is, sőt még étteremben is voltam már egyedül. Megtetszett a kínálat és mindenki csak ígérgette hogy eljön, de sosem értek rá, szóval elmentem, nem volt ciki, az emberek nem néznek, de ha megnéznek sem érdekel. Szánalmas azon agyalni hogy mit gondolnak rólad mások. Ha téged nem zavar hogy egyedül mész akkor senki más ne érdekeljen.
2014. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én mindenhova egyedül járok, igaz moziba nem mert nem fizetek 1,5 órás sz@ filmért 1-2000 Ft-ot, de pl nyaralni már voltam egyedül is külföldön.
2014. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Én nem igazán csinálok progit egyedül.

Ha nagyon sétálhatnékom(ha az proginak számít:D) van akkor is viszem az egyik kutyát,mert úgy nem érzem egyedül magam :D

Legjobb barátnőmmel szoktam eljárkálni erre -arra,de hát azért ő sem ér rá mindig.Moziba elmennék van egy új film.Viszont egyedül nem akarok menni,de bnőmet nem érdekelné.Szóval sztem kiírom face-re hátha vkit érdekel a film és akkor egy pár emberrel elmenni:D


Színházba,múzeumokba nem szeretek járni szóval oda eleve nem mennék.


Esetleg beülni egy kávézóba és meginni egy kávét,megenni egy sütit.Vinni egy könyvet és olvasgatni azt kipróbálnám mondjuk.

2014. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is így vagyok, mint te kérdező.:( Egyedül nem szeretek menni sehova, pedig én is mennék múzeumba, sporteseményekre, vagy csak beülni valahová, de a barátnőm elég ritkán ér rá, szóval inkább maradok itthon általában, mert egyedül unalmas.
2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nézd úgy, ha már elmész sétálni egy kört a városban, már több élménnyel gazdagodsz mint otthon ülve a szobában. Voltam egyedül repülőmúzeumban, repülőnapon, autós kiállításon, mert egyik ismerősömet sem érdeklik ezek a dolgok.


Megnézni sem fognak mások is mennek egyedül.

2014. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Már külföldre is utaztam egyedül, nyaralási céllal (nő vagyok, fiatal, felnőtt). Miért ne? Ha mindig másokra vártam volna, sokat ülhettem volna otthon, és csak vágyakoztam volna, hova szeretnék eljutni, így viszont nem agyalok ezen, és amikor alkalmam adódik, meg is csinálom. Van, ami társaságban jó csak, de amihez nem szükséges, attól nem érdemes a társaság hiánya miatt megfosztani magad.
2014. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit 'magamnak való' figura vagyok, hogyha tehetem inkább egyedül megyek mindenhova. Bevásárlás, ügyintézés, strand..

Jobban tudok koncentrálni, nem kell másokhoz alkalmazkodni.

23f

2014. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Moziba egyedül járok, mert senki más nem szereti a művészfilmeket.


Kiállításra egyedül járok, mert havi egyre tuti megyek és általában hétvégén (más a párjával van, vagy vidékre utazik a szüleihez), és nem szeretem, ha nem egy tempóban haladunk, és be kell várni a másikat a múzeumban.


Egyedül járok vásárolgatni is (ruhákat, Rossmanba, IKEA-ba).


Sehol sem "néznek meg", hogy miért vagyok egyedül. Bár én nem is szégyenkezve megyek bocsánatkérő arccal, amiért egyedül vagyok.:D


Azt szokták mondani, hogy aki nem szeret egyedül lenni, az fél önmagától, fél a gondolataitól, vagy nincsenek is gondolatai...ha nem tudod magad elszórakoztatni, az elég nagy baj!


Ikea, mozi, kiállítás, sport, ezeket simán bevállalom egyedül. Egyedül még nem nyaraltam, de erre is sor fog kerülni, amint lesz pénzem nyaralni:D


27L Bp

2014. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Én utazgatni, kirándulni szoktam egyedül.


Egyfelől olyan helyekre szeretek menni ami nem kifejezetten érdekel mást. Másfelől sokkal egyszerűbb egyedül nekiugrani egy hirtelen ötlettől vezérelve, mint hosszasan egyeztetni közös programot valakivel. Harmadrészt, jobban beleélem magam az utazásba egyedül, mintha valaki szóval tartana.

2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!