Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Romokban van az életem. Mit...

Romokban van az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

elég hosszu történet.

Februárban elbesztettem a munkahelyem.Azóta nem tudtam elhelyezkedni sehol sajnos.Ez miatt sajnos rá vagyok utalva a szüleimre.De a szüleim egy idelye csak veszekednek állandóan.Ha egymásba nem találnak valami mondva csinált veszekedésre való okot akkor velem kezdenek veszekedni utánna azon veszekednek hogy miért velem veszekednek...

Ha itthon vagyok azért ha elmegyek haveral 20 percre akár a ház meletti tére brszélgetni azért veszekednek velem.Ha csinálok valamit azért hs nem azért veszekedés van

Már évekkel ezelött elköltöztem volna de igy pénz nélkül hogy?

Sokáig nem birom már ezt...


2014. jún. 13. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted írni a nemed, és korod ez esetben két alternatíva lehetséges, lányként ha közel jársz a 30-hoz, fogsz magadnak valakit és rákapcsolsz a társas életre, azonban összeköltözés nem biztos hogy lesz, a mai 20-30éves emberek azt sem tudják hol a helyük.


Srácként nehezebb a dolgod mert ha nulla megtakarításod van, akkor csak úgy tudsz elköltözni ha albérletbe mész, onnét viszont egyedül sose tudsz saját lakást/házat venni.


Nekem is nagyon rossz, keresek 120-at abból 100ezret azért kell eltennem hogy tudjak később évek múltán kipótolva kölcsönnel házat venni

21F

2014. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hàny éves vagy?
2014. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 :/
2014. jún. 13. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen munkát kellene találnod, ha február óta így vagy, azért gondolom nem erőlteted a dolgot, csak elvagy a szüleidnél.
2014. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen munkát vállalj el, akár az ország másik végén is. Ez a helyzet mindennél károsabb.
2014. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni,hogy MUNKAHELY!!!

Az az első,mindenképp azzal kell indítanod!

2014. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!