Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt járunk edzeni. Elég sokat dumáltam vele. Szerintem kölcsönös a szimpátia, annak ellenére is hogy nem egy kategória vagyunk. Fogalmazzunk úgy hogy 10/10es a csaj. Elég sokat dolgozik, és hétvégéi gyakran bevannak táblázva. Folyton a barátnőivel lóg, jobbra balra. Elhívtam motorozni, moziba stb. De valszeg pont rosszkor, mert eddig mindig közbe jött valami, de mindig mellé tette hogy amúgy szivesen elmenne velem bárhova. Viszont ...! Nem nagyon ír vissza sosem ha ráírok, ami kicsit frusztrál.


Mivel tudnám megfogni őt? Vagy hogyan csináljam? Vagy hagyjam az egészet a fenébe?


Pár napja elhatároztam hogy nem keresem, de nem bírtam ki és ráírtam.


Remélem tud valaki segíteni ...



2014. jún. 15. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne facebookon írj neki, hanem élőben beszéljetek!
2014. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10/10 hmm...


sokat dolgozik... folyton a barátnőivel lóg...

haakarna valamit akkor az első hívásra ment volna. Az ilyeneket utálom a legjobban, félnek megmondani az igazat. Helyette inkább hazudnak.

Ne áltasd magad, nem akar semmit.

ja és ha akarna valamit akkor tudna időt szakítani rád.

2014. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem egy helyen lakunk nem egyszerű a dolog. Sajna csak edzésen találkozok vele. Akkor szoktunk dumálni sokat.
2014. jún. 15. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz. Talán tényleg hagyom a p...ba. Csak ő volt az egyetlen az utóbbi időben, aki után azt éreztem hogy talán tudnék érezni valamit. Ezért is frusztrál a dolog.
2014. jún. 15. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem edzeni sincs ido, 2 melo mellett, 1 lanyt fuzok, aki nem is tetszik igazan csak nincs mas, bar ez is csak olyan kedvteles, a volt bnomet egyreszt azert dobtam ki mert nyavajgott h sose erek ra...
2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
neked legalább van kit fűzni :D
2014. jún. 16. 12:14
 7/7 anonim válasza:
Hali.Az egyik bajod hogy "10/10"-es csaj nem létezik és ha te így tekintel rá akkor önbizalom hiányban szenvedsz...Nem azt mondom hogy le kell nézni a nőket de ha már az elején futol utánna akkor mi lesz később.. A másik az ha érdekelnéd őt akkor letojná a barátnőit és veled menne el randira..Csak hülyít...Lesz még másik nyár meg ezer p.na is!! :)
2014. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!