Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés

Évek óta tart...

Vagdosom magam. Az öngyilkosságon is sokat gondolkodom. L18



2014. jún. 17. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

barátkozz ismerkedj stb...

irj beszélgethetünk ha akarsz :)

2014. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 éve egy másik városba költöztünk, nem ismerek itt senkit. :(
2014. jún. 17. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg hova valósi vagy?

2014. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Makra Péter Endre ***** válasza:
Van egy kérdés, amit ritkán teszel fel magadnak, vagy ha igen, akkor nem válaszolod meg. Miért? Csak egyetlen egyszer, vágás helyett tedd föl ezt a kérdést és írásban válaszold is meg. Ha újra olvasod, magad látod, hogy indokod nevetséges, egyszerű megoldást találhatsz bármikor. Ismerd meg magad, és próbáld meg szeretni.
2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Találj egy új hobbit, járj el táncolni, vedd fel a régi barátaiddal a kapcsolatot, járj el minden programra, amire csak lehet, ott majd megismersz új embereket. Pasizz. Hallgass happy hardcore-t :) vagy olyan zenét, ami boldoggá tesz. Én is depis voltam nagyon sokáig és ezek a dolgok segítettek. (Engem nem zavar, ha egyedül indulok el valahová, de soha nem maradtam egyedül! legyen az egy buli vagy egy tábor stb.)
2014. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segítettek bizonyos pszichológiai könyvek olvasása és az azokban olvasottak megfogadása.
2014. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
40%
Beszélgess halakkal, bár ez fajtától függ. Én Némóval voltam a legjobb barátságban. Hidd el segít!
2014. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Tudnál könyvcímeket írni?
2014. jún. 19. 23:18
 9/11 anonim válasza:
Írj nekem nyugodtan, átestem már ilyesmin írj privibe
2014. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj a szabadba. Ha nem éri elég fény a tobozmirigyedet, melatonint termel, ami a depi ugródeszkája. Egyél kevesebb szénhidrátot, meg hüvelyest, ezek ugyanis mérgezik a szervezetedet, és ettől is növekszik benned a düh és a lehangoltság. Nem véletlen, hogy "mérges"-nek mondja a nyelvünk a dühödt embert. Sportolj valamit. A mozgás segít megszabadulni az önértékelési gondoktól is, ráadásul a koncentráció elvonja a figyelmedet a 18 évesekre jellemző álproblémákról.
2014. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!