Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy a barátom...

Miért van az hogy a barátom minden nap látni akar, alig bírja ki a napokat nélkülem, én pedig ellenék nélküle 1-2 hétig is?

Figyelt kérdés

Én nem tudnám megszokni hogy állandóan egymáson lógunk. Ő pedig ezt szeretné. Ha egy héten 5-ször találkozunk nekem az már sok, nekem kell az hogy teljesen egyedül legyek.


Nyáron leszünk egy éve együtt.


Lehet hogy már nem szeretem? Mondjuk már a kapcsolatunk elején sem voltam úgy a dologgal, hogy "jaaaaj de hiányzik mikor láthatom újra?????" talán ez sem normális dolog?

Esetleg lehetséges hogy ő már annyira imád és rajong értem, folyton hívogat, küldözgeti az sms-eket, hogy már kikerget a karjai közül?


2014. jún. 21. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
szerintem te ezt a fiút annyira nem is szereted
2014. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasi szeret téged, te viszont őt nem
2014. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De az miért van hogy én 2 hét után már annyira vágyom a társaságára, annyira szeretném látni hogy már alig bírom ki nélküle? (Nem, nem a szex miatt akarok vele újra találkozni -_-) Hanem mert akkor már tényleg hiányzik.

Csak nekem ehhez több mint egy hét kell, hogy kijöjjön. Neki meg pár óra.

2014. jún. 21. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen szerencsétlenek járnak úgy, hogy ha az ember megunja az ilyen semmilyen embert aztán sírnak, hogy jaaaj de egyedül vagyok jajj otthagyott a fiúm stb... Nem hogy b@ zmeg kihasználnád és örülnél, hogy nem kell egyedül lenned, de te alap, hogy egyedül akarsz aztán úgy fogsz maradni, akkor meg azért sírsz. Soha nem fogom megérteni az ilyen embereket annyi lehetőséget csesznek el a piti kis f@ szságaik miatt...
2014. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs sok barátod, nincs igényed különösebben a bulizásra, társasági összejövetelekre. A kikapcsolódás neked az, amikor egyedül vagy, akkor ez valószínűleg nálad normális.


Ha bulizós vagy, a társaság középpontjában vagy, a bulizással feltöltődsz, utálsz egyedül lenni, akkor egyszerűen csak nem szereted annyira a barátodat.

2014. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell vele beszélned, hogy néha szükséged van egy kis magányra, én is erre készülök mert ugyan ez a helyzet velem is.:P
2014. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tegnap 21:49


Igen... én sosem szoktam otthonról kimozdulni, 13 éves korom óta (pedig az már nagyon nagyon régen volt) nincsenek barátaim.


Utolsó:

már megpróbáltam vele megbeszélni, de ugyanúgy hívogat, meg üzenget állandóan. Van amikor az éjszaka közepén és 12 óra munka után erre kell ébredni. Aztán visszaalszok, jön a következő sms, hogy "bocs ha felébresztettelek". Lenémítani nem tudom, mert akkor meg a telefon akkor nem fog ébreszteni, mert később kelnem kell megint.



Sok sikert nektek, remélem ti megtaláljátok az arany középutat!

2014. jún. 22. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
A legutóbbi kommented szerint társfüggő lehet a barátod, ha ennyire nem hagy privát szférát neked...
2014. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!