Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem önként jutottak ebbe az helyzetbe, de az idők folyamán valahogy úgy alakult számukra, hogy fiatal felnőtt létükre nincsenek igazi barátaik, akikkel megoszthatnák a fontos dolgokat és magányosnak érzik magukat? 25L

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak ilyenek vannak köztük én is :D néhány kivétellel
2014. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
mindenki? jaj de jó :D
2014. jún. 21. 23:03
 3/29 anonim ***** válasza:
itt:( 22/f miért érdekel? netán te is ebben a helyzetben vagy?
2014. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3: így van, különben miért kérdeztem volna :( Egyszerűen nem tudok nyitottan viszonyulni még azokhoz az emberekhez sem akik érdekelnének (kevés ilyen van) és mindenféle fóbiáim vannak ha emberek közé kell menni, érintkezni velük. Mégis vágyom egy értelmes barátra, akivel beszélgethetnék olykor. Ez miért annyira nehéz?
2014. jún. 21. 23:08
 5/29 anonim ***** válasza:
alapvető önértékelési gond szerintem :) nálam is ugyan ez van, most adhatnék tanácsot, mert már én is annyit kaptam, de ezeket betartani vagy megfogadni nekem se sikerült még soha, egyszerűen ilyen beállítottság kérdése :)
2014. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Kulfoldre koltoztem a ferjem miatt. Meg nem dolgozok (nyelvi korlatok miatt), senkit sem ismerek es egy baratom sincs itt... es hiaba beszelek telefonon a csaladdal vagy baratokkal, nem sokat segit a mindennapos maganyban...
2014. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy önértékelési gond? mondjuk az igaz,hogy gyakran előfordul,hogy olykor túl máskor pedig alul értékeljem magam. de emiatt nem tudok nyitni mások felé? az viszont lehet egy túlértékelési probléma, hogy sok embert akik nincsenek egy bizonyos értelmi szinten azokat lenézem és azokkal nem is szeretnék kapcsolatot teremteni. de ez ellen nem tudok tenni, vannak bizonyos mércék.
2014. jún. 21. 23:16
 8/29 A kérdező kommentje:
6: Neked legalább van férjed, és nem vagy teljesen egyedül ;)
2014. jún. 21. 23:18
 9/29 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2014. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanez. 22/f
2014. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!