Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sztetek ma a fiatalok hány...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek ma a fiatalok hány százaléka magányos, kirekesztett?

Figyelt kérdés

A 16-20 éves közötti korosztályra gondolok.


Sztetek hány százalékának nincsenek egyáltalán barátai?



2014. jún. 22. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
rémisztően soknak szerintem vagy ha van is azok csak olyanok...
2014. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ennek mi lehet az oka?
2014. jún. 22. 18:59
 3/16 anonim válasza:
Én 16 vagyok, nincsenek barátaim. Lennének jelentkezők, de egyszerűen senkit sem tudok közel engedni magamhoz, de ez már az én hülyeségem! :) Mind emelett szeretnék barátokat. Nem tudom, mi van velem :)
2014. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Velem is 16 évesen kezdődött az egész, most vagyok 19 éves...
2014. jún. 22. 19:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, a fiatalabb korosztály egyébként is lehet, hogy nem pont az az elfogadóbb fajta, valakit ugye kirekeszthetnek külső (de végül is belső) alapján is, de ez mondjuk teljesen egyénfüggő is.

Az is érdekes meg szempont lehet, hogy ki "mennyire akar beállni a sorba" vagy követni a "trendet".

Sokan azért kerülnek/verődnek egy közegbe, mert valami azonos dolgot űznek (itt például a cigizéstől fogva lehet bármi), az ilyen dolgokba meg ugye nem mindenki akar beszállni

Nagyon elvonatkoztatva meg talán anyagi okok is lehetnek, de mondjuk értelmes gondolkodású emiatt nem rekeszt ki vagy néz le másikat.

Jó a question.

2014. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 16-20 év közötti korosztály kb.40%-a.
2014. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerinten olyan 70%. Nagyon sokan vannak egyedül.

Főleg ilyenkor amikor suliba járnak mégjobban előjön ez a kirekesztés dolog.

2014. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a fiatalabbak (általános iskolások - akár alsó, akár felső tagozat) között vannak többen kirekesztve. A 16-20 éveseknél már nagyon sokan megtalálják a hozzájuk illő társaságot, főleg hogy a középiskolában sokkal többféle emberrel van lehetőség találkozni és összebarátkozni, főleg ha esetleg egy másik városban, vagy városrészen, településen (akármi) folytatják tanulmányaikat. Ott úgymond "tiszta lappal kezdhetnek", ha általánosban piszkálták őket. Persze a barátság kialakulásához ugye nem csak egy ember kell. Ha valaki képtelen közel engedni magához másokat, akkor hiába van sokszínű emberekkel körülvéve.
2014. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy aki normális, azt mindig kitaszítják, akármilyen korosztályról is van szó.
2014. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahány százalék kirekeszti magát. Az ok baromi egyszerű: a net, és a közösségi oldalak. Otthon a billentyűk fölött görnyedve nem kell megfelelni senki elvárásának, nem kell tudni viselkedni, vagy elviselni mások viselkedni nem tudását.
2014. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!