Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok folyton egyedül?...

Miért vagyok folyton egyedül? Miért nem volt soha legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Még soha sem éreztem azt hogy lenne egy igazi barátom.Bármikor úgytűnt,hogy lenne egy normális ember akit barátnak nevezhetek egyből ... . Mármint oviba nem sokat jártam így nem voltam a gyerekekkel kibékülve,folyton elbújtam vagy a sarokban gubbasztottam.aztán az általános iskolában is az első 3 év így ment le. nemsokkal utánna kb ötödikig próbáltam a többiekkel barátkozni de semmi.Ott volt az a "klikk" akik mindíg hülyeségeket csináltak és bekerültem ebbe a csoportba ,viszont itt annyit szivattak hogy örültem hogy középiskolába kerültem hátha megszűnnek ezek a bajok de itt is elkezdődött ez a probléma.Eddig volt egy haverom akivel elvoltam de nagyon ragaszkodom ezekhez az emberekhez és elege lett és most tudatosult bennem az hogy nincs egy ember se akit igazi barátnak tekinthetek.

bocs a helyesírási hibákért

16/f



2014. jún. 24. 22:46
 1/3 anonim válasza:
Nekem Se voltak mindig barátaim de 3 éve eldöntöttem kitűnők valamivel sarkamra álltam elkezdtem tanulni és tudományos versenyekre járni amiket megnyertem most már tisztelnek és nem érdekel, hogy van e barátom vagy sem és vannak. Nekem a legtöbb az íjász klubban van együtt edzünk ennél jobb hely nincs a barátkozásra.
2014. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Éppen ez a baj hogy soha nem barátkoztál senkivel az oviban , és enszerintem ugyanazok az osztalytarsaid akik akikkel az oviba jartal , szerintem azert nem kozelednek feled mert amikor akartak veled baratkozni akkor te elhuzodtal toluk es ha most kozepiskolaba jarsz akkor ugyanez a helyzet. probalj meg baratkozni nemcsak az osztalytarsakkal lehet hanem mas evfolyamba jarokkal is...

Bocsanat a helyesirasom miatt. :)

2014. jún. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Az egy tény hogy nem barátkoztál oviba. Nekem is egy csomó barátom volt:legalább 10,de ez most nem lényeg.Velük se tartom a kapcsolatot, elmentem másik iskolába, ott is a 2. nap lett egy barátom.Majdnem 4év elteltével is barátok vagyunk. Olyat keress, aki bír téged,és te is bírod őt!Nem kell ezért megváltozni!!! Egy jó TANÁCS:Ha megkínálod rágóval tuti könnyebb barátkozni. :-)
2014. jún. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!