Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan egyedül vagyok, senkim...

Olyan egyedül vagyok, senkim sincs és 1987-ben születtem! Még fiatal vagyok, az mellett depressziós, és utálom az embereket is. Miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Szüleimmel se vagyok jóba,az ami szeretnék lenni sose leszek mert senki nem támogat,a fiúk többsége értéktelen a szememben,szóval azt hiszem egyedül maradok.

2014. júl. 14. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Köszönd a családodnak és a társadalomnak. Nincs más hátra, a kezedbe kell venned az életedet legalábbis szellemi-érzelmi síkon és képezni magadat.

Olvasd el: Fromm: A szeretet művészete; Buscaglia: A szeretet

És ha elolvastad, tudok még javasolni mást is.

2014. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1es igazad van.Sajnos sokan vagyunk akik pocsék környezetbe születtünk.Nekünk máshonnand másoktól kell megtanulnunk mi a szeretet törödés stb....Nem mindenki rossz, nyilj meg és figyelj a bensö hangra.
2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ez-meg-az válasza:
:) tudom mit érzel, de ha változtatni akarsz, változtass, ne várd h majd minden az öledbe hulljon vagy hogy más emberek tegyék meg az első lépést..
2014. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni és a lakóhelyed környékén van könyvtár, beiratkozhatsz vagy helyben olvashatsz önfejlesztő könyveket.
2014. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a fiúk többsége értéktelen a szememben"


Miért? És hányat ismertél eddig?

2014. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szabad tudni a konkrét okot, hogy mi okozhatott ilyen törést benned? Vissza tudsz emlékezni valamilyen traumatikus élményre ami mindezeket kiválthatta belőled? Le akarod írni itt a nyilvános fórumon?


Ha valaki megengedi az utánam válaszolók közül - és úgy könnyebb a lelkednek - akár privátban is írhatsz...


Bízzál benne, hogy előbb-utóbb megtalálod a lelki társadat! Ha esetleg nem itt a fórumon, akkor a való életben!


Írtad a kérdésedben, hogy "még fiatal vagyok." Tehát ott a remény kicsike csírája Benned!

2014. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél.:)
2014. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem én írtam ki ezt a kérdést 5 évvel ezelőtt.😆 Bár most is kiírhatnám.
2019. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!