Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek volt ilyen élményetek?

Nektek volt ilyen élményetek?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen kellemetlen élményetek amikor valaki kényszerrel akar a szemetekbe nézni?


Nekem volt március fele,azóta se tudtam elfelejteni,szóval elég szomorú voltam aznap,és észleltem hogy valaki néz,én elfordultam,mert nem akartam hogy a bánatomat lássa a szememben,de ő elém állt kicsit azért távolabb,és úgy próbált teljesen belenézni a szemembe úgy hogy én nem akartam,olyan volt mintha megerőszakolt volna.

És persze sikerült neki mert visszaláttam az arcán amit a szememben látott:(



2014. júl. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyire durván azért ezt nem kell felfogni!Nyugodj meg,semmi baj,senki nem erőszakolt meg!Van valami gond?

Mi a baj?

2014. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sándorjános ***** válasza:

Néha szeretek a szomorú emberek arcába nézni, mert olyan érzelmet mutatnak, ami nem megszokott, a mosoly üres porcelán a nyomott hangulat, fáradtság, elhagyatottság arcaihoz képest. Felszólít a cselekvésre, hogy jobbá tegyem valaki napját, de vagyok olyan nyárspolgár és semmirekellő, hogy polgári távolságtartásból ne segítsek, vagy ne avatkozzak be mások magánügyébe.


Hogy az én arcomat nézte volna valaki keményen még nem volt.

2014. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Mondtam neki: "Mi a phaszt nézel!?" erre megilyedt és elfordult.:DD
2014. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sándorjános ***** válasza:

Ezt egy hasonló pillanatról írtam télen, hátha megtetszik :) :


- Senkik közé senkit -


Együtt érzőn ráz a busz.

Szememből serkenő tus.

Az embertömeg darabokra foszlik.

Megnézem, talán az egyik kacsint,

áldozatul ejt, mint egy túszt.


Nem is kacsint?

Hangtalan lélegzik,

talán keres valakit?

Belém néz, megemészt.

Bennem nincs senki...

eltaszít, ennyi.

2014. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.Én nem akartam őt eltaszítani ahogy a versben meg van írva,csak nem akartam hogy a bánatomat lássa.
2014. júl. 15. 19:30
 6/8 A kérdező kommentje:
1.Nem úgy értettem a megerőszakolást ,csak tudod az nem illendő dolog ha az egyik nem akarja ,akkor a másik ne kényszerítse olyan szituációba ami rossz hatással van a másikra.
2014. júl. 15. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordult már, de én olyankor rezzenéstelen tekintettel (kissé kihívó-lenézően) válaszolok. 10/9 ember fél percig bírja kb., aztán zavartan elkezd másfelé nézegetni. :D
2014. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább bosszantani az ilyen, pontosan amiatt, mert úgy érzem, belemászik az intim szférámba. Voltam már így, megkérdeztem, hogy szeretne is mondani valamit? :D
2014. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!