Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék boldog lenni?

Hogy tudnék boldog lenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha erre lenne működő válasz, nem lenne problémája az emberiségnek :)


Úgy emlékszek különböző cikkekből, hogy azok a népcsoportok boldogabbak átlagosan, ahol erős a közösségi tudat. Szóval ezek alapján azt mondanám, hogy legyél aktív részese egy közösségnek, és akkor jobb lesz a közérzeted.


Mindemelett próbálj nem aggódni a jövődön és rágódni a múltadon, hiszen az egyik még meg se történt, a másik pedig már elmúlt.

2014. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es én pl bizton állíthatom hogy boldog vagyok

Azt teszem ami boldoggá tesz, én nagyon szeretek zenét hallgatni, akár egyetlen dal is fel tud rázni a rossz hangulatomból :D

2014. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Léteznek bizonyos tudatmódosító szerek amitől jobban érzed magadat. Csak be vannak tiltva, hogy dolgozzanak is az emberek, ne csak boldogok legyenek állandóan.
2014. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálj olyan dolgokat amit szeretsz. Ha szeretsz sportolni, menj el edzőterembe. Ha szeretsz barátokkal lenni, hívd meg őket magadhoz. Ha szeretsz táncolni, menj el barátokkal táncolni. stb. csináld azt amihez kedved van, és keress hozzá partnereket.
2014. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvass Andrew Matthewst.

Komolyan! :)

2014. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!