Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Stand-up comedy szerű videókka...

Stand-up comedy szerű videókkal figyelem felhívás gyanánt folytán :D?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Én egy 18 éves srác vagyok és azt vettem a fejembe , hogy stand-up comedy szerű videókat csinálnék és feltenném őket a youtube-ra. Hogy miért?

Alapvetően nem vagyok egy magányos típus , vannak barátaim haverjaim meg nagyon sok. Életvidám vagyok.

Viszont két hónapja szakítottam a barátnőmmel és azt veszem észre, hogy valahogy mostanában elkap a magányos érzés attól függetlenül , hogy azért közösségi lény vagyok.

Amiért volt barátnőm is és amiért oly sok haverom van , úgy gondolom , hogy a humorom. Tudjátok én vagyok az a tipikus komolytalan majom gyerek a társaságban, akin jót lehet röhögni, meg néha már idegesítő a komolytalansága. A volt barátnőm is ezért figyelt fel rám. Viszont élőben új barátnőt találni, hát elég nehézkes. Én nem tudom lehet, hogy a homlokomra van írva , hogy "használt" vagy fogalmam sincs , de ez most nem megy. De úgy döntöttem, h ahelyett hogy a teljes letargiát választanám csinálok pár vicces történetet (jól kiszínezve :D) feldolgozó videót és feltöltöm őket , ezzel hátha felhívom valakinek a figyelmét. Mivel én egészen eddig a pontig nem igazán az internetes világban éltem ezért fogalmam sincs, hogy itt vannak -e olyan leánykák akik arra várnak , hogy megpillantsanak valami össze vissza beszélő faszt egy kis ablakban. Ha vannak szerencsém van :D.


2014. júl. 21. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eszedért biztos nem szeretnek a lányok...
2014. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de mi a kérdés?
2014. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam volna, hogy a "gyanánt" és a "folytán" szavakat egymás mellett fogom látni valaha is.
2014. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látod , az élet mindig tartogat meglepetéseket :D.
2014. júl. 21. 19:42
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés pedig , na ja az lemaradt. Egyszerűen megéri ez a dolog, van tényleg csak élőben érdemes csak próbálkozni.
2014. júl. 21. 19:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok írni sajnálom: vagy tényleg csak élőben lehet próbálkozni.
2014. júl. 21. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés időpocsékolás! Maradj az élőnél.

(beszélni jobban tudsz, mint írni?:D)

2014. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak vicces nyelvbotlásaim, videóból legalább ki lehet vágni. :D Vagy éppen kiemelni :D.
2014. júl. 21. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik Dumaszínház tehetségkutató úgy értelme is van...
2014. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No mi lett a történet vége/folytatása?
2020. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!