Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? (14/L)

Mit tegyek? (14/L)

Figyelt kérdés
A suliban kevés barátom van, igazi szinte egyse.Egyedül érzem magam.Nincs szinte semmi önbizalmam.Bátortalan vagyok.Ha nem a baráti körömből szólnak hozzám, elvékonyodott hangon beszélek.A folyosón is lehajtott fejjel megyek,csúnyának érzem magam.Bár azt mondják szép vagyok, nem hiszem el.Nem merek nagyon divatosan öltözködni, mert félek,hogy mit szólnak, meg szerintem nincs jó alakom, a családom szerint szép alakom van.Segítsetek légyszi, hogy hogyan legyek szeptemberre magabiztos.

2014. júl. 23. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Írj nekem privátot, nyugodtan akár hosszabbat is, ígérem, hogy válaszolok majd (szerintem holnap), csak most rohanok! Fel a fejjel! :)

L/17

2014. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű önértékelési problémáid vannak. Ez mindennek az alapja. Nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy ezért még a pozitív visszajelzéseknek sem tudsz hinni. Ha ezen tudsz változtatni akkor megnő az önbizalmad is.
2014. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy szakember, pszichológus. Mutasd meg a kérdésedet a szüleidnek, ha nem mered ezt sem elmondani.
2014. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


14 évesen hasonlóan gondolkodtam a divatos ruhákról. Én sem mertem felvenni őket, mert akkor majd jobban megnéznek,és utáltam a figyelmet.


Ki fogod nőni magadtól ezt a gondolkodásmódot. Egy hobbi ami kimozdít otthonról jót fog tenni. Egy-két alkalom egy pszichológussal esetleg gyorsíthatja a folyamatot.


Ha most nem is hiszed el, Te akkor is szép vagy! ;)

2014. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon sok embernél előfordulnak önbizalmi gondok, akár a te korodban, akár később. Próbáld önmagadhoz mérni a dolgokat, ne pedig azt nézd milyen jól néz ki egy tv-ben szereplő alak. Minden ember más, nem kell utánozni senkit sem. :) Az alakod sem számít, csak olyan ruhákat válassz magadnak amiben, jól érzed magad és nem slamposan nézel ki benne. Ha divatos ruhán valami villantósabb ruhát értesz, akkor szerintem nyugodtan lemondhatsz róla, egy fiúnak nem az miatt fogsz majd tetszeni. :) Persze pár szó nem lehet elég. Foglalkozni kell magaddal. Csinálj magadnak szép frizurát. Szerintem egy lánynál az fél siker az önbizalomhoz. :) Szeretem én is ha jól áll a hajam. :D Az öltözködésen és külsőn kívül, még sokat segíthet a sport. Válassz valamilyen sportot magadnak, hetente egyszer kétszer elég ha foglalkozol vele, nem kell élsportolónak lenned. Talán a futás is jó lehet, de inkább olyanra gondolnék amiben többen is részt vesznek.

2014. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és azzal ne foglalkozz mit szólnak mások. :)
2014. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!