Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet ennyire elcseszett...

Hogy lehet ennyire elcseszett az életem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, sajnos nem nagy a társasági életem, ső semilyen se. Nagyon szeretnék elmenni szórakozni, bulizni..stb..., de nincs kivel :/ Van barátom, meg minden csak ő pont az én ellentettem. 15évesen készen állok barátnőre (szeretnék is) és a szerelemre is, de még azt se tudom hogyan :(

Nagyon gáz az életem, tudom, de pont ebből akarok kitörni.

Normális válaszokat szeretnék.


2014. júl. 23. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Első lépés, szerezni kell barátokat. Először járj el otthonról egyedül, akár valami hobbinak élni, akár sportolni és ismerkedj új emberekkel. Az interneten is biztos találsz mindenféle csapatot, programokat ahova csatlakozhatsz. Ilyen helyeken lehet ismerkedni, barátokat szerezni.

Második lépés az új barátokkal elmenni minden programra ahova csak tudsz és keresni a szép lányokat. Ha barátokkal vagy akkor könnyebben szóba elegyedtek majd a lányokkal.

A legfontosabb hogy ne csüggedj, pozitívan fogd fel a helyzeted, az életed, mert azt mások is látják rajtad, hogy érzed magad a bőrödben. Egyik lánynak sem fog kelleni olyan fiú akin látszik hogy elcseszettnek véli az életét, mint ahogy neked se kéne ilyen lány. Fel a fejjel!

2014. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első válaszoló tanácsait fogadd meg!

Ezen kívül én azt mondanám még, hogy tanulj!

Egyrészt azért, hogy majd egyetemre/főiskolára menj.

Másrészt a nyelvet tanuld!

(ha majd úgy alakul irány külföld, vagy itthon is fontos a jó nyelvismeret)

2014. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagy. Nem fog összedőlni a világ, ha ilyen korban még nem jársz partikra, estélyekre.


Tanulj. A Csaj meg jönni fog.

2014. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, van hobbim, és sportolok is, meg németre is járok nyáron, de valahogy, akkor is szar :/

De sokat jelentettek a válaszok :)

Remélem hamar fog jonni az a lány :)

2014. júl. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!