Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden "nagy barátságom"...

Minden "nagy barátságom" elhalványult, nincs egy igazi legjobb barátnőm. Van itt olyan lány aki hasonló cipőben jár és szeretne végre egy normális barátságot kialakítani?

Figyelt kérdés
19 éves budapesti lány vagyok.Szeretek filmeket és sorozatokat nézni,olvasni,kicsit kocka vagyok :) Szerintem mindenről lehet velem beszélgetni,nyitott vagyok,mindenről van véleményem.
2014. júl. 24. 05:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanebben a cipőben járok, vagy csalódtam a barátaimban, vagy pedig egyszer csak eltűntek az életemből. Nem jó dolog ez, de a helyükre viszont nem igazán jönnek újak. 24N
2014. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Velem is ez van, vagy elárulnak vagy csak simán eltávolodunk egymástól. Most például senki sincs, akivel igazán beszélhetnék. 20/L
2014. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez minden korban érvényes, s főleg a nőkre, de a mostani nőiesedő pasikra is, főleg akkor, amikor végre összejön nekik egy akármilyen kapcsolat, akkor aztán elvonulnak, mint a nyugdíjasok, s hetekig-hónapokig nem hallani róluk. Ugyanúgy csalódtam persze én is az évek folyamán. 25 L
2014. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is nagyon igaz, hogy lesz kapcsolatuk, és akkor már a barátnők nem kellenek, hosszú időre eltűnnek, amikor pedig esetleg véget ér a kapcsolatuk, jönnének hogy lelki támaszt nyújtson nekik az ember. Az a barátnő nagyon ritka, aki egy kapcsolat mellett sem tűnik el, és akiről lehet mondani hogy jóban is, rosszban is ott van mellettünk. Persze érthető hogy mindenki éli az életét, de én azt nem értettem sosem, hogy ha valakit kedvelünk éveken át, akkor hogyan lehet otthagyni egy pillanat alatt, csak úgy? Én erre nem vagyok képes, pont azért, mert a barátaim fontosak. Talán ezért is heverem ki nagyon nehezen, ha elveszítem őket. 1-es voltam. :)
2014. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sincs legjobb barátnőm csak barátnőim vannak.

Bár mostanában ritkán találkozunk mert dolgoznak vagy a barátjukkal vannak.

Ha van kedved szívesen beszélgetek veled.

Volt olyan barátnőm aki egy kis dolog miatt megharagudott és nem vagyunk már jóban, mások lekoptak az évek során.

22/L

2014. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban az úgy nevezett "nagy barátságok" egyszerűen nem léteznek. Az emberek túl elszigeteltek, számítóak, gyanakvóak, egyszerűen képtelenség bárkivel is megfelelő bizalmi kapcsolatot kialakítani.

Úgyhogy maradnak a haverok akikkel néha el lehet menni beülni egy pizzára, azt ennyi

24F

2014. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával.Ez azért olyan szomorú.Az ember szívesen kimozdulna,kikapcsolódna és egyszerűen egy idő után már szinte nincs is kivel.5-ös,írtam.Aki gondolja hogy szeretne még adni egy esélyt a barátkozásnak nyugodtan dobjon egy privit :)
2014. júl. 24. 10:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is sajnos csak néhány barátnőm van de legjobb barátnőm nincs, ha gondolod írj privit :) 21/L
2014. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szia! Velem is pont ugyanez a helyzet. Vannak barátaim, de nem az igaziak.., sokkal eltávolodtunk egymástól, vagy konkrétan megszakadt a barátság.

Nekem is írhattok üzenetet, bármiről szívesen beszélgetek.:)

17/L

2014. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Az évek alatt eltűntek a barátnőim, pont a kapcsolatok miatt: lett egy pasijuk és onnantól kezdve úgy megváltoztak, hogy már nem is ők voltak. Meg elég sokszor elárultak, úgyhogy velük befejeztem már rég. Új barátok meg vagy messze laknak, vagy keveset érnek rá. Pedig jó lenne valakivel programokat szervezni, mert így elég unalmas az életem. 25 vagyok.
2014. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!