Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Mindig is féltem a magánytól, ugyanis az általános iskolai osztályomban én voltam a kiközösített gyerek. Amikor felkerültem a gimibe, lettek barátaim, összeverődött egy 6 fős kis csapat (3 lány 3 srác), akikkel együtt jártam bulizni, mindent együtt csináltunk. Ez a barátság most széthullott, mert rajtam és egy másik srácon kívül mindenkinek lett párja, és ők nem foglalkoznak velünk. Ketten nem nagyon járunk el sehová, mert ez úgy nem az igazi, meg azt sem akarjuk, hogy összeboronáljanak bennünket (kis pletykafészekben lakunk :D). A legjobb barátnőm is bepasizott, azóta alig látom kéthetente csak egyszer. Szinte minden ismerősöm, akikkel eddig eljárkáltunk erre-arra unaloműzésként, most kapcsolatban van, tehát a legkisebb gondjuk se én vagyok :D. Mit tudnák tenni, hogy új barátokat szerezzek? Nagyon szeretem ezt a csapatot, de minden megváltozott és most megint magányos vagyok :'(

2014. júl. 25. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj. Alapíts új csapatot. A nőknek sokkal könnyebb. Felveszel egy szexi szoknyát, és már van húsz haverod.
2014. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 enkerekelnezest ***** válasza:
77%
De ne érdekeljen hogy mások mit pletykálnak! ha azzal a gimis haveroddal jól elvagy akkor járj el vele bulizni ott meg úgyis megismerkedhetsz új arcokkal És nem igazim barátok akik azért hagynak magadra mert lett Pasijuk/csajuk
2014. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, én is így vesztettem el egy csomó barátot. Bár így belegondolva nem is kár értük. Ha mész tovább tanulni, még simán összeismerkedhetsz másokkal.
2014. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyetlen dolog amit tehetsz az az, hogy elmondod nekik mit is gondolsz, de ha nem ezt teszed akkor az is lehet, hogy örökre elveszíted őket. Lehet, hogy akkor is fogtok beszélni ha nem mondod el nekik, de akkor már mindig azt fogod érezni, hogy hiányoznak neked és egy idő után bánni fogod az egészet.
2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!