Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változzak meg? Hogy...

Hogyan változzak meg? Hogy szeressem magamat? Mért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
14 éves, csendes lány vagyok. Az utóbbi időben eléggé egyedül érzem magamat. Barátom nem sok van, de ők is messzebb laknak, így nem igazán tudunk találkozni. Az igazat megvallva a környéken csak egy barátnőm van de vele is kicsit megromlott a kapcsolatunk. Jó lenne ha lenne végre egy 'legjobb barátnőm', akivel eltudok menni sétálni, ide-oda..Magammal nem vagyok megelégedve, mert nem vagyok szép és nem igazán vagyok olyan sovány mint a körülöttem levők. Futni is szeretnék elmenni, de nem tudom rávenni magam, nincs senki akivel elmehetnék..Igazából nem tudom mi a kérdésem, de valaki írhatna ötleteket, hogyan változzam meg/öltözködés/, barátok szerzése, vagy csak beszélgetni..kicsit hosszú lett, de remélem valaki elolvassa..

2014. aug. 5. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ha van facebookod, esetleg az osztályotoknak van facebook csoportja, próbálj meg először ott beszélgetni osztálytársakkal, vagy a közeledben lakókkal ;-)

Így lehet befogadnak valamelyik "csapatba", baráti körben ha megismernek közelebnről. Az öltözködés szerintem nem fontos szempont - legalábbis nem kellene hogy az legyen - gondolom a ruháid nem piszkosak, szóval semmi okot nem adsz rá hogy kerüljenek. A barátaiddal is hétvégenként megbeszélhetitek, hogy egyszer Te alszol náluk, egyszer ő nálatok :-)

De én is szívesen beszélgetek veled privátban, ha szeretnéd!

13/F

2014. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és szívesen beszélgetek veled itt vagy Skype-on..?!:)
2014. aug. 5. 18:57
 3/3 anonim válasza:

Ha még mindig nem oldódott meg (hiszen egy éve írtad ki), akkor azt tanácsolom, hogy járjál különböző szakkörökre, különórákra, foglalkozásokra, így könnyű ismerkedni, hiszen mindenki új. A régi barátaiddal is felújíthatod a kapcsolatod, akár több évvel korábbról is, pl táborokból.

Öltözködés ügyileg csak annyit tudok mondani hogy próbáld meg kiemelni a jó tulajdonságaid

2015. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!