Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy ismerkedjek?

Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

ha feszült, zavarba vagyok az emberek előtt, és nem vagyok bőbeszédű.

26F


2014. aug. 6. 19:14
 1/6 anonim válasza:

Találj valamit, ami megnyugtat.

Nekem a zene segít, ha feszült vagyok.

2014. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az odáig oké, hogy találjon valamit..de :D


"Szia, a nevem Kalim Pál

-Szia, egy pillanat, gyorsan meghallgatok egy számot"

2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 shoona:D ***** válasza:

második válaszoló,ez jó volt :D


gondolj arra hogy akikkel beszélsz ugyanúgy emberek mint te,nem kell zavarba jönni,mert nem rosszindulatúak (a legtöbben legalábbis nem)

2014. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire működhet,de szerintem,ha olyan helyre mész,ahol több ember együtt beszélget és neked nem kell mindig megszólalnod ott fokozatosan gyakorolhatod a nyilvános dolgot, vagy pedig egyenesen olyan dolgot kéne csinálnod,ahol direkte mindig emberekkel kéne beszélned. Egyszerűen megszoknád a dolgot.


Röviden, nem kerülni kell,hanem hozzáedzeni magad.

2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell bőbeszédű legyél, sőt! Aki figyelmesen végighallgat egy lányt, rossz ember nem lehet. Természetesen el kell tudni mondani ezt-azt, de a minőség fontosabb a mennyiségnél (na olyan nőt keveset fogsz találni, aki ezt érti, fontosnak tartja ÉS ehhez is tartja magát:D). Ha emelni akarod a szavaid minőségét, olvass sokat és sokfélét! Olyat is (időről-időre csússzon be egy-egy legalábbis), ami nagyon nem érdekel és várhatóan nem is fog soha! Egyebek közt a szavaid is kicsit keresettebbek lesznek, a ló túloldalára természetesen itt se jó átlendülni. Ami még fontosabb: a gondolataid a szavak mögött szintén rendezettek és árnyaltak, részletgazdagok lesznek, ami azért valljuk be, egészen jó irányba szokta vinni a társalgást.


A feszültség és a zavar inkább eleinte gond. Később annyira elmúlik, hogy már sajnálod is, hogy sose tér vissza!

2014. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
önfejlesztés előbb. ha meg ezek után is gátol a szociálizálódás, akkor pszichológus.
2014. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!