Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez már depresszió? Mit tehetné...

Ez már depresszió? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap döbbentem rá arra,hogy szinte semmi jó nincs az életemben.Nem vagyok egészséges(nem halálosan beteg, de épp eléggé ahoz,hogy az életem minőségét elrontsa), nem nézek ki jól,nem vagyok népszerű sem nagyon okos,sem tehetséges,alig vannak barátaim, évek óta szingli vagyok...egyszerűen értelme sincs az életemnek. Öngyilkos nyílván nem leszek,mert ahoz túl gyáva vagyok, nameg azt bűnnek is tartom.Tehát elvagyok egyik napról a másikra,élem azt az életet ami jutott és várom azt a napot amikor vége lesz.Mindeközben szörnyen magányos vagyok de mivel eléggé introvertált vagyok és az önbizalmam negatív rekordokat döntöget mostanában...aligha tudok ezen változtatni.
2014. aug. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy milyen sokan vannak ezzel így? Találj valami jó elfoglaltságot, hobbit, ami örömet ad. Én pl amikor hasonlókat éreztem, mint te, elkezdtem teljesítménytúrázni.
2014. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, hanem spleen. Nézz utána, ha még nem tanultátok magyarból ezt a szót.:)
2014. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egzisztenciális krízisnek hívják. Tessék:


[link]

2014. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jó életvitel, aktivitás.


tippekért privátban keress.

2014. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!