Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Állandóan sírhatnékom van,...

Állandóan sírhatnékom van, egyedül érzem magam. Úgy érzem senki se szeret, csak a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátaim sosem voltak. Párkapcsolataim szintén nem nagyon voltak. Volt 2 fiú akivel én szakítottam, de csak azért mert nem éreztem hogy törődnének velem. 1 pedig lekoptatott semmi előjel nélkül. Csendességem miatt mindig gúnyolódás tárgya voltam mindenütt. Most már jobban beszélek mint régen, de még mindig csendes vagyok. Amikor látom hogy velem egykorúaknak párjuk van, sokszor rám jön a sírás, hogy bezzeg csak én vagyok egyedül és senki se szeret. 22/L
2014. aug. 11. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szivesen beszélgetek veled ha nem zavar hogy idősebb vagyok
2014. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem akarok gyakorin ismerkedni. Már itt is megkaptam egy pár embertől a magamét.
2014. aug. 11. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedni akarok , van párom
2014. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugaloom... még van időd párt találni ;) én is nagyon csöndes vagyok, kivéve azokkal, akiket régebb óta, kb ovi óta ismerem, na azokkal nem. de a többiekkel igen. ez nem baj ... és nekem is volt ilyesfajta érzésem, mint neked, de hidd el, ha már találsz majd egy jó barátot, az nagyon jó lesz, mert néha 1 is bőven elég. Egyébként javaslom a napló írást. Hidd el, nem csak kis tiniknek való, hanem nagyon jó, ha leirhatod azt, ami bánt.
2014. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőként nem az a fontos, hogy mások szeressenek. Az a fontos, hogy szeresd önmagad. Hiszen ha magad sem szereted, kit tudnál egyáltalán szeretni?
2014. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ismerkedni itt, akkor minek írtad ki a kérdést?


Depressziós vagy, menj el orvoshoz.

2014. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátkoznék veled szívesen, ha gondolod. Megértem, hogy mit érzel, én is csendes voltam mindig is, és emiatt sosem voltak rendes barátaim. Kemény volt a gimiben 4 évig egyedül ücsörögni úgy, hogy szinte senkivel sem beszélgettem... Ha van kedved, írj rám, talán egy kis beszélgetés jót tenne.

18/L

2014. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vasárnap voltam így kibukva. Elmentem egyedül plázázni és irigyeltem azokat az embereket, akiknek vannak barátaik és ott nevetgélnek egymással egész nap. És ilyenkor eszembe jut, hogy nekem már ezer éve nem volt ilyesmi az életemben, csak egyedül jövök-megyek állandóan. És a legdurvább, hogy tökre hozzászoktam ahhoz, hogy egyedül vagyok. De attól még rossz. Amúgy csak néhány ember miatt nem akarsz itt ismerkedni? Akkor hol akarsz? Nem lehetsz mindenkinek szimpi.
2014. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!