Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek? Egyedül vagyok,...

Mihez kezdjek? Egyedül vagyok, nem hiányzok senkinek, barátaim se nagyon vannak, tanulmányaim se nagyon sikeresek.

Figyelt kérdés

Már álltalànos iskolában se nagyon voltak igazi barátaim inkább cdak mentem a többi fiú után, hogy kicsit felfigyeljenek rám csináltam olyanokat amikre nagyon nem vagyok büszke. Most végzős vagyok és most se vagyok előrébb, sőt mostanában divat lett hogy engem piszkálnak. Talán páran vannak akik azért valamennyire barátként tekintenek rám. Lányok terén abszolút nem állok jól, ismerkedés se megy. Konkrétan elszúrtam az életemet. Abszolút semmiben sem vagyok sikeres és folyamatodsan csak azon kapom magam hogy pofáraestem, átvertek, megaláztak. Gondolkoztam pár durvább dolgon is de inkább valami pozitívat kellene csinálnom csak nem tudom mit , hogyan, önbizalmam is 0.

Igen most kisírtam magam de nem tudom mit kezdjek


2014. aug. 31. 22:48
 1/6 anonim válasza:
Csak ne add fel, ez a fontos! Mindig van kiút és ezt saját tapasztalatból mondom! Engem ebből a helyzetből a párom rángatott ki. Ismerkedj emberekkel! Mondjuk ha ilyenek a sulidban, akkor velük inkább ne törődj! A sport amúgy nagyon sokat segít és az is egy lehetőség az ismerkedésre. Légy erős! :)
2014. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sátánista válasza:
Figyelj... én is már pár éve vettem magamon észre, hogy afféle "magányos farkas" vagyok. De találtam magamnak olyan dolgokat amik felkelteték az érdeklödésemet. Tessék most meg mi lett velem 2 igaz baráttom és megtaláltam az én élet célomat. (de ha szeretnél valakivel beszélni írj nekem ha van kedved.)
2014. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát sportolni sportolok: kondi

A családban van valaki akivel azért joban vagyok

De úgy érzem nem jutok előrébb.. és nem is fogok

2014. aug. 31. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt egy időben és én is pont végzős voltam a gimiben. Mindig csak mentem a többiek után, minden erőmmel meg akartam felelni és azon voltam, hogy senkit ne veszítsek el, ezért szinte teljesen feladtam magam. Engem is sokat piszkáltak, voltak ilyen időszakok. Végül teljesen feladtam magam és mindenki csak átgázolt rajtam, mindig én maradtam hoppon. Lehet, hogy nálad is ez van. Nincs elég önbizalmad, emiatt nincs tartásod és mivel mindig a leggyengébbet szemelik ki, ezért téged találtak meg. A gyengeséget az önbizalomra értem. Azt kéne fejleszteni. Ha érzik, hogy magabiztos vagy, békén fognak hagyni. Szerintem a kondi jót fog tenni, vagy valamilyen sport. Én azt csinálnám a helyedben, hogy csak olyan emberekkel társalognék, akihez van kedvem, tök mindegy, hogy mit szólnak hozzá a többiek. Ha meg szívatnak, akkor ne vigyorogj, hanem vágj vissza olyan keményen, hogy megérezzék, akkor le fognak szállni rólad.
2014. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az eddigi válaszok elolvasása nélkül válaszolok, hogy hiteles legyen... Nekem sikeresek voltak a tanulmányaim, de mégis összesen 3 barátom van, és őket is kb. véletlenül szereztem. Durván lelki sérült vagyok, de már tudom kezelni, mert 32 éves vagyok, és van hozzá elég élettapasztalatom. Ezt a 3 barátot hobbik végzése során szereztem, konkrétan chat és zene. Pozitívat csinálni... hát... fát akarsz ültetni, vagy mi a lófa*z? Van az a pár, aki talán barátként tekint rád. Talán koncentrálj rájuk, és ezzel párhuzamosan keresd az életben azt, ami téged érdekel, legyen az az autótuningolás vagy a virágkertészet. Amikor az megvan, az igazi barátok majd jönnek maguktól.
2014. szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

koltozz kulfoldre egy idore,tudassal es penzzel visszatersz

te leszel a sztar.

maradhatsz kint az is bejohet.

minel messzebb annal jobb.

nekem sikerult.

2014. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!