Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tudna segíteni, hogy ne...

Ki tudna segíteni, hogy ne érezzem magam annyira egyedül?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, új életet kezdtem, új helyen, új emberek közt, de néha nagyon el vagyok "anyátlanodva". Szükségem lenne olyan emberekre, akik szívesen beszélgetnének velem, értelmes témákról beszélgetve.

2014. szept. 14. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol élsz, hány éves vagy és milyen nemű? :)
2014. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Németországban élek, 21 éves lány vagyok.
2014. szept. 14. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem tudsz barátokat szerezni ott kint? Csak azért, mert ez így nem hiszem, hogy túlságosan sokat tudna segíteni a problémádon. Ha itt beszélgetsz valakivel, attól még egyedül fogod magad érezni Németországban.
2014. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem ott lakom, szóval nem hiszem, hogy ebben tudnék segíteni, de esetleg pár tanácsot tudok adni, amit én tennék: keress a környéken magyarokat, nagy esélyed van rá, hogy találj egyet. Vagy németek között olyat, akivel elvagy, így még a nyelvet is gyakorlod. Aztán tudsz telefonálni is a volt ismerőseiddel, rokonokkal, skypon, viberen, vagy akármelyik más videochat programon keresztül, így még ingyenes is.

Hát, nagyjából ezeket csinálnám, kitartás, majd megoldódik minden.

2014. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eltartasz már megyek is. Többet ebben az életben nem éreznéd egyedül magad, kivéve mikor még is...
2014. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek veled. Ha gondolod, írj.

23/F

2014. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen önálló, egy családnál lakom.
2014. szept. 21. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!