Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha egyedül érzem...

Mit tegyek ha egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Sokszor egyedül érzem magam,és az iskolában sem bírom már.Szinte már el se merek menni,annyira hogy ettől néha már rosszul is leszek..Sokan belémgázolnak.Már nem bírom ezt. Aki már átélt ilyet vagy ismerőse az adjon tanácsot/segítséget.Kérlek rendesen válaszoljatok
2014. szept. 14. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a legnehezebb és nem ilyen ötletekre vágysz, de erre a legjobb az ismerkedés. Minél többször megfutamodsz, annál rosszabb lesz.

Muszáj még most lépned és ismerkedned-tudom, hogy nehéz-mert a későbbiekben elviselhetetlen lesz.

Hány éves vagy?

2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetbe. Sajnos nem tudtam mit tenni. Csak az értelmes osztálytársaimmal álltam szóba, a többit próbáltam elkerülni. Persze nem szálltak le rólam, de mindig az volt bennem, hogy elvégzem a szakmát utána nem látom őket többé. Most érettségin vagyok ugyan abba a suliban és teljesen mások az emberek. :)
2014. szept. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tudod az emberi lények mindig azt lökik el maguktól aki különleges...azt mondják, hogy azért mert "más mint mi!" "nem normális" "idióta" aztán egyszer csak rájöttem, hogy ezek csak emberek.....de egyébként foglald el magadat a kedvenc dolgoddal és ha beszólnak valamit, akkor szólj te is be valami "ízléseset" vagy csak röhögd ki őket! :)
2014. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!