Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki egész nap...

Van itt olyan, aki egész nap egyedül van az egyetemen/iskolában?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában így telnek a napjaim és elég kiábrándító. Ti mivel kötitek le magatokat?

2014. szept. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

az iskolás éveim nagy részét egyedül töltöttem, a gimnáziumot szinte végig.

segített, hogy tudtam, nem is nagyon tudnék jóban lenni a többiekkel, nem passzoltunk, nem volt közös érdeklődési kör, nem vágytam annyira a társaságukra, nem éreztem volna jól magam.

szünetekben olvastam, sétálgattam a folyosókon, zenét hallgattam, órákon meg figyeltem és szorgalmasan dolgoztam (jó tanuló voltam). barátaim meg voltak a sulin kívül. az egyetemen lettek barátaim, de ha ők nem jönnek be, akkor ugyanúgy egyedül elvagyok magammal, mert stresszes nekem olyanok társaságát keresni, akikkel nem vagyok annyira jóban.


22L

2014. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanez a helyzet, csupa olyanokkal vagyok körülvéve, akikkel nem érezném jól magam. De egyetemen kívül se nagyon találok barátokat, pedig most jól jönnének.
2014. szept. 14. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Van.


Mondjuk én anno elbasztam, és nem haverkodtam. Ha most kezded, akkor ajánlom legyél szociális.


Dumálgatok én a csoporttársakkal, de ezek elég felszínesek. Nem olyan mélyreható, mint amennyire ezt "reklámozzák".

Illetve sokszor úgy érzem, hogy mindenkinek megvan már a haveri köre.

2014. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért nincs mindenkinek baráti köre, itt is van egy csomó magányos ember. Csak valahogy meg kell egymást találni. Az a baj, hogy nehéz olyanokat találni, akikkel egy hullámhosszon is vagyunk. Mert most hiába akad ezen az oldalon annyi mindenki, akinek nincsenek barátai, egy csomó mindenkivel beszélgettem és kiderült, hogy semmi közös nincs bennünk.
2014. szept. 15. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is teljesen kiábrándító. Dettó egyedül vagyok pedig úgy érzem mindent megtettem az ügy érdekében. Nagyon zavar, hogy körülöttem mindenki talált valakit akivel elvan, de azén próbálkozásim mind befuccsoltak. Volt hogy próbáltam barátkozni, de nagyon csúnyán le lettem rázva. Mostanra már úgy vagyok vele hogy nem is érdekel.... biztos velem van a baj, hogy ennyire nem akarnak velem barátkozni. Pedig egyáltalán nem vagyok az az erőszakos, tapadós típus
2014. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én is ilyen voltam a főiskolában. De csak elején zavart, mert rájöttem,h nem is vágyom a társaságukra, többségük elég felszínes, üres, tipikus bulizós emberkék voltak. Elvoltam egyedül, a tanulással foglalkoztam, meg egy ismerősömmel laktunk közös albérletben, csak azért zavart, h nem voltak ismerőseim, mert kevés információ jutott el hozzám.


Mondjuk én eleve "túl sok" vagyok az embereknek, álmodozó, komoly, csendes, általában nem is mernek közeledni, vagy nem tudnak mit kezdeni velem. Szóval amolyan kívülálló voltam mindig is, és sztem már az is maradok, vannak ilyen emberek.

2014. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

"Mostanra már úgy vagyok vele hogy nem is érdekel.... biztos velem van a baj, hogy ennyire nem akarnak velem barátkozni. Pedig egyáltalán nem vagyok az az erőszakos, tapadós típus"


Valószínűleg veled van a "baj". az emberek zöme felszínes, semmin vihogó egyed, ezért hasonló bohócokat keresnek társaságnak. Nekem 1 ismerősöm van, akivel találkozni szoktam, ő is filozofikus, komolyabb alkat, és ugyanúgy nem kérnek belőle az emberek.

2014. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 21/f
2016. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!