Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljon az, aki taszítja...

Mit csináljon az, aki taszítja az embereket? Többi lent

Figyelt kérdés
Mindig próbálok mindenkinek segíteni, ennek ellenére senkit sem érdeklek.Senki nincs mellettem.Valamiért taszítom az embereket, de nem értem, hogy miért.Lehet nem teljesen olyan vagyok mint ők, de akkor is.Mit tudok kezdeni?
2014. szept. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozni, beszélgetni, nyitni, elfogadni
2014. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tarts önvizsgálatot.
2014. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok,senki nem kíváncsi rám,még az állítólagos barátok se igazán. Ha nem futunk össze személyesen,akkor meg se kérdik,hogy vagyok,rám nem is írnak egyáltalán,de tudom,hogy a többiek egymást közt pedig beszélnek,csak velem nem. -.-
2014. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős,engem is leszar mindenki,bezzeg ha én sz@rnám le őket...
2014. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne segíts mindenkinek, mert ez is baj lehet - lásd a látássérült esete, akit átsegítenek az utca másik oldalára, pedig nem is akarta...

Én is ilyen voltam sokáig, de abbahagytam. Ne foglalkozz sokat az emberekkel, mert nem érdemlik meg valamint - mint tapasztalod - nem azt kapod vissza, amire számítanál.

2014. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nélkülük élni!
2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet el kell fogadni....hát ez van akkor.....Valahogy már nem is érdekel annyira....
2014. szept. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!