Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztetek már magányosnak...

Éreztetek már magányosnak magatokat, miközben nem vagytok egyedül valójában?

Figyelt kérdés
Pocsékok a mindennapjaim. A sulit utálom, az órákon nem tudok figyelni, rosszak a jegyeim. Tetszik egy lány, de semmi nem lesz közöttünk. Nagyon magányosnak érzem magam annak ellenére, hogy tudom hogy vannak akik szeretnek engem. Ma a suliban alig beszéltem 1-2 mondatot, mert egyszerűen még ahhoz sincs kedvem hogy társalogjak.. Vagyis kedvem lenne, de mindig úgy érzem hogy csak idegesítem az illetőt, folyamatosan lenéz és ezért inkább nem is próbálkozom.. Ez mindenkivel így van pedig tudom magamban hogy hülyeség amit gondolok.. Egyszerűen össze vagyok zavarodva, nem tudom mit csináljak, kihez forduljak és stb. stb... Tuidnátok adni valami tanácsot? Hálás ennék.. 16/F

2014. szept. 24. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hasonlóan érzek én is sokszor...13/L
2014. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokd meg.
2014. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nezd, ha adhatnek egy jo tanacsot az az lenne , hogy felejtsd el az a szemelyt mert miatta erzed magad ilyen ramatyul.. az, hogy lenez az talan azert lehet mert onbizalomhianyod van nem egeszseges az ahogyan talalod magad. Legy nyiltabb es kezdemenyezobb de ezt a lanyt hagyd mert le se szar! ha fel szeretned az erkedlodeset keleteni ugy amugy a lanyoknak akkor az elso , hogy ne legyel ilyen rossz tanulo... kezdj el tanulni es mellette sprotolj mert a sport eszementul jo a depressziora. Felvidit es lelkesit is.. a csajok pedig imadjak a fiukat akik valamiben kitunnek.. azt kellene megtalalnod hogy te a sportolos vagy a kockak koze tartozol... (sportolo inkabb) ezektol az embernek megno az onbizalma , helyesebb es tisztabb kep rajzolodik ki rolad a kornyezetedben igy az emberek elkezdenek esze venni es megszolitani , nem kevesbe a lanyok is ...

ha nagyon rossz tanulo vagy akkor eroltesd meg magad mert olyan nagy szarban leszel majd felnottkent a mostani ismokai eveid miatt hogy majd csak vakarhatod a fejed.. En azt mondanam noveszd meg vegre a tokod es mindent bele...

2014. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sporttal kapcsolatban mindennek csak az ellenkezőjét tapasztaltam. Ahogy csináltam, egyre kevesebb lett az önbizalmam, és nemhogy elkezdtem volna beilleszkedni társaságba, hanem kiröhögtek, hogy mit próbálkozok. egyáltalán nem jó a depresszióra.
2014. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is pont ez van csak mivel a szüleim egyfolytában szidnak ezért kénytelen vagyok éjjel nappal tanulni így a jegyeim nem sokkal rosszabbak:(
2015. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!