Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves vagyok és teljesen...

18 éves vagyok és teljesen magányos, mindennek lehet köze ahhoz, hogy sokat éltem interneten az életemet?

Figyelt kérdés

Emlékszek még általános iskolás koromban, főleg úgy 6. 7. osztály előtt nem nagyon akartam az iskolában barátkozni senkivel, tökéletes volt nekem az hogy ott végcsinálom a napot, itthon tanulok majd gépezek. Jó sokat chateltem, ismerkedtem interneten, főleg rajzfilmekről szóló honlapokon. Aztán elkezdtem élőben is próbálkozni haverkodni, 1-2 emberrel összejött, de nem volt túl sikeres. Persze általános iskola után el is távolodtak tőlem.

Most, középiskolában is sokat lógok interneten, de már nem úgy ahogy régen, már tudom, hogy inkább élőbeliekkel kéne ismerkedni. Arra is vágyok, hogy legyenek haverjaim élőben, de nem megy, nem tudok kapcsolatokat kialakítani, sokkal jobban megy az interneten való írogatás, csak az meg másokat irritál valamiért. Van 3-4 internetes haverom de ennyi, őket nem nagyon érdeklem, tőlük eltekintve totál magányos vagyok.

Mindez miért alakulhatott így nálam? Az anyámék rontották el azzal, hogy hagyták hogy 11-12 éves korom környékén sokat internetezzek?

18/F


2014. okt. 2. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Jól sejtem, hogy általános iskolában kellett volna leraknom a szociális életem alapjait?
2014. okt. 2. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az internet miatt van. Én általános iskolában, sőt még közésuli elején is a táraság középpontja voltam. Majd ez megszűnt. Most nem a neten élek és nincsennek kapcsolataim.
2014. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit kéne tenni akkor?
2014. okt. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!