Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudtok olyan helyet/hobbit,...

Tudtok olyan helyet/hobbit, ahol új embereket ismerhetnék meg, közösségben lennék?

Figyelt kérdés
A barátnőm 200 km-re kapott munkát, a párommal szakítottunk a nyáron. A sulit elvégeztem, munkát még nem találtam (már vagy fél éve). Tanfolyamot is el akartam kezdeni, de nem indult el. Tudtok valami helyet, ahol közösségben lehetek? Nagyon egyedül vagyok, már pár hónapja és nem bírom (tavaly szereztem társaságot, de ahogy írtam széthullott, előtte viszont évekig nem tudtam senkihez sem szólni, kiközösítettek a suliból). Tudtok valami közösséget? Merrefelé keressek?

2014. okt. 4. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2014. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merre felé?
2014. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24, nő, Pest és körzete.
2014. okt. 4. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ártana az önbizalmadon dolgoznod, de erre biztos te is rájöttél! Sosem késő elkezdeni!

Mit értesz az alatt, hogy széthullott a társaság? Mindenki elhúzott a francba másfele, amerre látott? Ez miért alakult így?


Továbbra is próbálj valami munkát keresni, mert munka nélkül mit ér az élet? Mostanában mivel foglalkoztál? Milyen munkákat képzelnél el? Van valami álmod? Tegyél érte! Csak rajtad múlik!


Ha mást nem találsz, ajánlanám a karitatív munkát, bár ezért fizetést nem kapsz, de mindenesetre egy jó közösségben lennél és valami hasznos dologgal foglalkoznál!


Az önbizalmaddal kapcsolatban mindenképpen ajánlom a munkát! Használj ki minden percet arra, hogy boldog légy! Sok sikert!

2014. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami sport nem érdekel?
2014. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sport érdekelne, leginkább valami közösségi.


Az önbizalmammal (már) nincsen gond. Tényleg nem tudom, hogy hova menjek, ahol tartósabb barátságok kialakulhatnak, addig, amíg nem lesz meg találok munkát. Elmegyek túrákra, bulizni stb, de ezeken a helyeken ritkán jön össze tartós dolog.

A társaság, ahogy leírtam azért hullott szét, mert a barátnőm 200 km-rel arrébb kapott munkát, a párommal szétmentünk, a másik barátnőm még egy évet 150km-rel arrébb fog tanulni az egyetemen, a fiú haverjaimmal meg igaz, hogy kéthetente összeülünk, de azon kívül elég nehéz velük beszélgetni (írok nekik vagy kérdezgetem őket, erre két szóban vagy egy smiley-val válaszolnak).

2014. okt. 5. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
És mik érdekelnének? Milyen munkát szeretnél?
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!