Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül maradtam, mit tehetnék?

Egyedül maradtam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sokéves kapcsolatomnak lett vége, csak úgy, egyik napról a másikra.. legalábbis az én szememben ez így történt. Rajta kívül nem volt senkim, jelenleg sincs. Nincsenek barátaim, családom... Sosem voltam barátkozós, illetve nagyon megválogatom, kivel állok szóba. Kétségbe vagyok esve, nem tudom, mihez kezdhetnék most. Annyira szánalmasan egyedül érzem magam, hogy folyton az exemet hívogatnám, meg az egyetlen ismerősömet itt lent, Szegeden, aki már anyuka, és mellesleg megvan a maga gondja, egyedül neveli a fiát.(persze nem keresem egyiket sem, csak kísértést érzek rá, bánatomban, magányomban). 22 vagyok, de már most úgy érzem, romokban az életem. Hobbim nem nagyon van, az évek alatt megszokottá vált, hogy a dolgok, amik érdekeltek, már nem. Régen rengeteget foglalkoztam kutyaneveléssel, gitároztam, fotóztam, olvastam, sorozatot néztem laptopon, futottam, de mára már ezek közül egyik sem hoz lázba. Mára már semmi sem hoz lázba... mit tegyek? Mivel foglalatoskodjak? Így, hogy nincs párom, rengeteg szabadidőm lesz, és én egyre inkább kétségbe vagyok esve... Már azon gondolkoztam, haza költözök rokonokhoz, de ott nem nagyon találni munkát, itt meg már fix helyem van. Gondolkoztam azon is, hogy csak kellene egy kis idő, amíg megnyugszom, de még kis időre sem mehetek el ebből a városból, mert 1 hét után, ha nem megyek be dolgozni, elbocsátanak.. Egyszerűen nem bírok ebben a lakásban lenni, amiben néhány napja még együtt éltünk, évekig...

2014. okt. 5. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy másik társat? Vagy legalább egy olyan barátot, kollégát aki ráér, nem úgy mint a barátnőd, akinek gyereke van. Vagy a barátnődnek segíthetnél a gyerekkel...
2014. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is gondold át jól, hogy mi az ami miatt a kapcsolatod tönkrement! Nem lehet igaz, hogy csak úgy véget ért! Szerintem inkább nem akartad észrevenni az apró jeleket! Légy magadhoz őszinte! Ne hazudj magadnak, fájni fog de nézz szembe a tényekkel és magaddal! Ezt hívják önismeretnek, ami során megismered a hibáidat, amiken javíthatsz! Megismered az értékeidet, amiket szeretsz és becsülsz magadban! Talán az egyik legfontosabb megismered a félelmeidet! De ehhez őszinte kell légy magadhoz! Bátorságra lesz szükséged, hogy legyőzd a félelmeidet!


Soha sem késő semmit elkezdeni! Vagy folytatni! Ha szeretted ezeket az elfoglaltságokat, akkor folytasd! De csak akkor, ha igazán szeretted! Barátokat úgy szerezhetsz, ha magad is baráttá válsz! Ha őszintén érdeklődsz mások iránt és próbálsz segíteni! Keresd meg az olyan dolgokat, amik örömet okoznak! Egyébként a siker szokott az embereknek önbizalmat adni! Amire neked nagy szükséged lenne!

Csak egy életünk van! Ne add fel ilyen hamar! Fiatal vagy! Menj és valósítsd meg az álmaidat! Próbálj meg erős és bátor lenni! Őszintén sok sikert kívánok!

2014. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!