Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves vagyok és semmit nem...

18 éves vagyok és semmit nem értem el az életben még, magányos is vagyok. Mi értelme van tovább élnem?

Figyelt kérdés

Ott tartok kb. az életben ahol 10 évesen is, a nagy sehol. Barátaim nincsenek, nincs semmi baráti társaságom mert mindenki elfordul tőlem mielőtt megismerne már, néha volt 1-2 haverom rövid ideig, de mostmár az sincs. 1-2 emberrel erőltetetten el tudok beszélgetni, de ilyen normális, laza emberi kapcsolataim nincsenek. Interneten meg hiába barátkozok, azok nem törődnek velem és már amúgy se tud boldoggá tenni.

Ez az egyik, a másik meg hogy munkám se volt még soha, és szerintem nem is fognak felvenni soha sehova, mert elég határozatlan vagyok.

Itthon is csak a szürkeséget, kedvtelenséget látom, pl. az anyám mást nem tud csak nyavalyogni a munkája miatt.

És nagy esélyét látom, hogy magányosan fogok meghalni kitudja mikor. Egyelőre nagyon ronda vagyok a lányoknak, egy műtéttel javíthatok majd a dolgon, de érdekes sose leszek egy lánynak se. Sose fog egy lány úgy dönteni, velem akarja leélni az életét. Szóval egy ilyen magányos felnőttkor vár rám valószínűleg. Ehhez sincs sok kedvem, minek éljek így én tovább?

18/F


2014. okt. 11. 09:58
 1/10 A kérdező kommentje:
És itt a környéken ahol élek kb. én vagyok a környék nyomorékja, sokan úgy néznek rám mint valami leprás senkire a kinézetem miatt, mások utálnak valamiért, nem tudom miért. De pl. az általános iskolai ismerőseim közül egyik se köszön nekem ha meglát. Meg bunkón néznek rám, ott is utáltak mindig.
2014. okt. 11. 10:00
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen hozzáállással tudod jól, hogy nem fogsz elérni semmit.
2014. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mégis milyen lehetne a hozzáállásom ha totál reménytelen az életem, és az emberek kb. egy szemétkupacot jobban emberszámba vesznek mint engem?
2014. okt. 11. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Keress egy hobbit magadnak.


Ajánlom az airsoft-ot és garantálom a 3. játékra már barátokkal mész.


A lányokkal majd lesz valahogy semmit sem vesztettél még 18 éves vagy, sőt egy 30 évesnek is ezt mondanám

2014. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Menj tanulni, jelentkezz ösztöndíjakra, nyári egyetemekre, továbbképzésekre, önkénteskedj, járd a világot. Pár év és csodálattal néz majd rád a környezeted.
2014. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél milliomos az osszes no a pénzre bukik nem szamit hogy nézel ki
2014. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Isten hozott a felnőttek világában..


1, a nők hiába tagadják, szinte csak a külső számít nekik, meg az, h magabiztos ( bunkó) alfahím legyél

2, az emberek többsége Magyarországon felszínes, csak akkor ismerkedik, ha szexet akar, ez a nőkre is teljesen igaz

3, ha te komolyabb ember vagy és mélyebb kapcsolatokra vágysz, akkor megint csak csalódni fogsz, mert az emberek többsége a jókedvű felszínes bohócok társaságát keresi, akikkel el lehet röhögcsélni a semmin, meg piálni

4, Magyarországon a legtöbb ember hulladék kategória.


Vagy átalakulsz, gyúrsz és magabiztos leszel, és akkor jönnek majd a nők és a felszínes barátságok, vagy maradsz ilyen, és nagyon sokat keresgélsz, amíg találsz egy értelmes embert.

2014. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Aki ilyen kérdést feltesz ( és ez a többi kérdezőre is vonatkozik), az lelkileg, szellemileg halott. Forduljon orvoshoz!
2014. nov. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó hozzászóló, te pedig vegyél leckéket empátiából, mert egy csöpp érzéked sincs a megértéshez. Sok minden ismerős, abból, amit leírtál. De a hozzáállásodon tényleg változtatni kéne... talán segíthetnék ebben... 18/l
2014. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanulj, képezd magad minden téren. Menj egyetemre, vagy OKJ-s tanfolyamra, olyan szakterületre, amely érdekel. Azért is, mert ott emberek közé kerülsz. Ha megy a dolog, jönnek a sikerélmények, akkor meglátod, megnyerőbbé válik a fellépésed az más személyek, köztük a másik nem irányába is...
2015. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!