Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tavaly elvesztettem egy...

Tavaly elvesztettem egy balesetben a barátnőmet, meg mindig mindennap gondolok rá, jelenleg se munkám, se kocsim, se pénzem, se barátnőm nincs. Ugyerzem, hogy egy csődtömeg vagyok. Szerintetek mit tudok tenni, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Mást nem tehetsz, mint hogy tűrsz és dolgozol tovább, hogy elérd a legtöbbet érdemben.

Sokat segíthet egy olyan legjobb barát/barátnő, akiben feltétlenül megbízol és ő önzetlenül mindig melletted van.


Részvétem.

2014. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Peobald meg ossze szedni magad, tul tenni a tragedian. (Amugy reszvetem, sajnalom :-(


Mivel egy ev alatt nem sikerult, javaslom kérd orvos segitseget.. Gyogyszeres kezelés egy kis pszihoterápiával gyors, eredményes, és tartos javulast elérhet... Kozben keress uj ertelmet az eletedben, keress celokat...

2014. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy a második mondja, kivéve a gyógyszeres részt.
2014. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a baleset miatt nincs munkád? Csődtömegnek én is szoktam érezni magam, de nem lehet az önsajnálatban elveszni. Ilyenkor valamibe belefogok, legyen az házimunka, sport, kreatívkodás, elterelem a gondolataimat.
2014. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj el dolgozni, és sportolni. Bármi áron melozz, képezd magad, ott lesznek barátok is. Ha nincs pénzed másra, menj minden nap ki futni....3-4 km után máshogy látod a világot... Aztán ha belejössz emelheted a távot....

Őszinte részvétem, de fejezd be az önsajnálatot!!!!

2014. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor abban a helyzetben vagy, hogy semmi sem köt ide. Irány a külföld! Most van itt az alkalom, csomagolj. 600.000 magyar nem tévedhet!
2014. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!